Magiczne Drzewo – wkraczamy do krainy Klorofil

magiczne drzewo
Dziecięcą wyobraźnia zdaje się nie mieć granic. Tym razem wraz z Emilką wszystkie przeniesiemy się do krainy fantazji.

Wszystko za sprawą nowej zabawki, jak przyszła do nas prosto od firmy Klorofil. Razem dowiemy się, co kryje w sobie Magiczne Drzewo. Jesteś ciekawa, co spotkamy w tej Krainie? To ruszajmy!

Co znajdziemy w Magicznym Świecie?

Każdego ranka słońce wschodzi nad krainą Klorofil i zaczyna się dzień pełen przygód i zabawy. To wiadomość prosto ze strony Klorofil. Jak dla mnie brzmi bardzo zachęcająco, by poznać cały ten świat. A znajdziemy w nim wiele magicznych stworzeń, pojazdów i domków. Nasz zestaw składa się z Magicznego Drzewa, Domku Muchomorka, Autobusu Pełnego Przygód, Statku wycieczkowego i Rodziny Misiów Browny. Gdy tylko rozpakujemy je wszystkie, powstanie fantastyczna, zaczarowana Kraina.

Oczywiście każdy z tych elementem będzie bohaterem moich artykułów. Razem z Emilką swoje przygody z Klorofilem zaczniemy od Magicznego Drzewa. Co uda nam się w nim odnaleźć, jakie przygody nas czekają? Już nie możemy się doczekać.
Oczywiście pierwsze poważne zadanie, czyli otwarcie kartonu, należy do Emilki. A oto, co tam znalazła…

Zaczynamy budować Magiczne Drzewo

Jeden ruch ręką i Magiczne Drzewo otwiera się 🙂

Sama budowa jest już początkiem super zabawy. Po otwarciu opakowania, mamy podstawę, czyli drzewo i elementy, które musimy umieszczać tak, by domek przypominał ten z obrazka. My z Emilką zaczęłyśmy od ścian i podłogi domku. Aby wnętrze wyglądało pięknie, musimy przykleić naklejki imitujące wygląd domowych pomieszczeń. Tutaj przydaje się duże skupienie – nalepki trzeba przykleić dokładnie, dlatego niezbędna okazuje się moja pomoc. 

Emilka dzielnie budowała wnętrze misiowego domku 🙂

Gdy już całe wnętrze domku zostaje “zaaranżowane” przyszła kolej na umeblowanie. Emilka z chęcią ustawia we wnętrzu plastikowe łóżeczka, fotele i stoliki. Na koniec pozostało nam jeszcze zawieszenie huśtawki i już mogłyśmy do tego domku sprowadzić misiowych lokatorów 🙂

Jesteś ciekawa, co spotka Was w magicznej krainie?

To wyjątkowe drzewo możesz kupić…

W ten sposób Magiczne Drzewo zostało zaaranżowane, a Emilka przeszła do dalszych działań. A możliwości do zabawy jest mnóstwo. Dzieci mogą bawić się w dom czy robić przemeblowanie. W zestawie znajdują się od razu 2 misie – mieszkańcy Magicznego Drzewa. Misie nie muszą jednak tylko siedzieć domu 🙂 Mamy przecież czerwone autko, którym Emilka zabrała misie w długą podróż!

Podsumowanie

Oj, ta zabawa zdaje się nie mieć końca, a Magiczne Drzewo zdecydowanie jest zabawką, która potrafi zająć uwagę na dłuuuugo. Dla mnie na plus jest to, że dzieci same uczestniczą w budowaniu tego Świata – wspólnie stawiamy ściany w domku, przyklejamy naklejki z aranżacjami wnętrz czy ustawiamy małe mebelki. Już teraz jesteśmy zachwycone krainą Klorofil, a co dopiero, gdy zaczniemy otwierać kartoniki z kolejnymi elementami tego Magicznego Uniwersum. Jeśli też jesteś ciekawa, to śledź nas na bieżąco, bo już niedługo czeka nas kolejna przygoda z tą serią.

Po takiej zabawie przyda się odpoczynek. Może na dywanie? O takim niezwykłym pisałyśmy w artykule: Latającym dywanem… przez pokój.


Produkty dla dzieci to nasza pasja i radość – codziennie rozmawiamy o nich i jako rodzice dzielimy się informacjami. Jeżeli jesteś rodzicem i chciałbyś się czegoś dowiedzieć albo podzielić wiedzą i opiniami, dołącz do naszej grupy na Facebooku. Rozmowa to fajna sprawa ツ  
Wpokoiku.pl – grupa – rozmawiamy o produktach dla dzieci

Czekamy na ciebie ツ  

Tagi do wpisu
napisany przez
Więcej od Agnieszka Pastuszka
30 marca ebook będzie Twój
Dziękuję za potwierdzenie, że chcesz otrzymać mój darmowy ebook “Wyprawka dla noworodka...
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.