Magiczne Drzewo – wkraczamy do krainy Klorofil

magiczne drzewo
Dziecięcą wyobraźnia zdaje się nie mieć granic. Tym razem wraz z Emilką wszystkie przeniesiemy się do krainy fantazji.

Wszystko za sprawą nowej zabawki, jak przyszła do nas prosto od firmy Klorofil. Razem dowiemy się, co kryje w sobie Magiczne Drzewo. Jesteś ciekawa, co spotkamy w tej Krainie? To ruszajmy!

Co znajdziemy w Magicznym Świecie?

Każdego ranka słońce wschodzi nad krainą Klorofil i zaczyna się dzień pełen przygód i zabawy. To wiadomość prosto ze strony Klorofil. Jak dla mnie brzmi bardzo zachęcająco, by poznać cały ten świat. A znajdziemy w nim wiele magicznych stworzeń, pojazdów i domków. Nasz zestaw składa się z Magicznego Drzewa, Domku Muchomorka, Autobusu Pełnego Przygód, Statku wycieczkowego i Rodziny Misiów Browny. Gdy tylko rozpakujemy je wszystkie, powstanie fantastyczna, zaczarowana Kraina.

Oczywiście każdy z tych elementem będzie bohaterem moich artykułów. Razem z Emilką swoje przygody z Klorofilem zaczniemy od Magicznego Drzewa. Co uda nam się w nim odnaleźć, jakie przygody nas czekają? Już nie możemy się doczekać.
Oczywiście pierwsze poważne zadanie, czyli otwarcie kartonu, należy do Emilki. A oto, co tam znalazła…

Zaczynamy budować Magiczne Drzewo

Jeden ruch ręką i Magiczne Drzewo otwiera się 🙂

Sama budowa jest już początkiem super zabawy. Po otwarciu opakowania, mamy podstawę, czyli drzewo i elementy, które musimy umieszczać tak, by domek przypominał ten z obrazka. My z Emilką zaczęłyśmy od ścian i podłogi domku. Aby wnętrze wyglądało pięknie, musimy przykleić naklejki imitujące wygląd domowych pomieszczeń. Tutaj przydaje się duże skupienie – nalepki trzeba przykleić dokładnie, dlatego niezbędna okazuje się moja pomoc. 

Emilka dzielnie budowała wnętrze misiowego domku 🙂

Gdy już całe wnętrze domku zostaje “zaaranżowane” przyszła kolej na umeblowanie. Emilka z chęcią ustawia we wnętrzu plastikowe łóżeczka, fotele i stoliki. Na koniec pozostało nam jeszcze zawieszenie huśtawki i już mogłyśmy do tego domku sprowadzić misiowych lokatorów 🙂

Jesteś ciekawa, co spotka Was w magicznej krainie?

To wyjątkowe drzewo możesz kupić…

W ten sposób Magiczne Drzewo zostało zaaranżowane, a Emilka przeszła do dalszych działań. A możliwości do zabawy jest mnóstwo. Dzieci mogą bawić się w dom czy robić przemeblowanie. W zestawie znajdują się od razu 2 misie – mieszkańcy Magicznego Drzewa. Misie nie muszą jednak tylko siedzieć domu 🙂 Mamy przecież czerwone autko, którym Emilka zabrała misie w długą podróż!

Podsumowanie

Oj, ta zabawa zdaje się nie mieć końca, a Magiczne Drzewo zdecydowanie jest zabawką, która potrafi zająć uwagę na dłuuuugo. Dla mnie na plus jest to, że dzieci same uczestniczą w budowaniu tego Świata – wspólnie stawiamy ściany w domku, przyklejamy naklejki z aranżacjami wnętrz czy ustawiamy małe mebelki. Już teraz jesteśmy zachwycone krainą Klorofil, a co dopiero, gdy zaczniemy otwierać kartoniki z kolejnymi elementami tego Magicznego Uniwersum. Jeśli też jesteś ciekawa, to śledź nas na bieżąco, bo już niedługo czeka nas kolejna przygoda z tą serią.

Po takiej zabawie przyda się odpoczynek. Może na dywanie? O takim niezwykłym pisałyśmy w artykule: Latającym dywanem… przez pokój.


Produkty dla dzieci to nasza pasja i radość – codziennie rozmawiamy o nich i jako rodzice dzielimy się informacjami. Jeżeli jesteś rodzicem i chciałbyś się czegoś dowiedzieć albo podzielić wiedzą i opiniami, dołącz do naszej grupy na Facebooku. Rozmowa to fajna sprawa ツ  
Wpokoiku.pl – grupa – rozmawiamy o produktach dla dzieci

Czekamy na ciebie ツ  

Tagi do wpisu
napisany przez
Więcej od Agnieszka Pastuszka
Świąteczne książki dla dzieci – zaczytaj się w magii świąt
Radosne oczekiwania na Święta to jedne z najlepszych chwil, jakie wspominamy z...
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.