MamaBamBam

MamaBamBam — doświadczenie i rzetelność

To ogromne zalety, które realnie rzutują na asortyment sklepu. Produkty znajdujące się na jego wirtualnych półkach są w większości przetestowane przez założycielkę. Pani Monika to nie tylko mama oddana swojej córeczce, ale również doświadczona fizjoterapeutka dziecięca. Dzięki teoretycznej i praktycznej wiedzy doskonale wie, czego potrzebują maluchy na każdym etapie swojego życia.

Sklep internetowy jest pełny zabawek, które stymulują zmysły dziecka. Wzrok, słuch i dotyk potrzebują odpowiednich bodźców, by dobrze się rozwijać i czerpać pełnymi łapkami z tego, co ma do zaoferowania świat. Tutaj znajdziesz bezpieczne produkty, które odkryją przed twoim maluszkiem nowe możliwości.

Co kochają dzieci?

Oczywiście, że wspaniałą zabawę! Szkraby zwracają uwagę na konkretne kolory, czy kształty. By je zaciekawić, potrzebujesz niepowtarzalnego designu, który przyciągnie ich wzrok i zapewni atrakcje na dłużej niż 10 minut :).  Sklep stawia przede wszystkim na naturalne materiały, więc większość zabawek i akcesoriów jest wykonana z drewna. To ponadczasowy, szlachetny surowiec, który doceniają nie tylko dorośli.

W sklepie internetowym czekają propozycje rekomendowane przez specjalistów pracujących na co dzień z dziećmi. Nie ma tutaj miejsca na przypadkowe pozycje. Wszystkie elementy asortymentu są dokładnie przemyślane, zanim pojawią się jako dostępne do sprzedaży. Tworzą je polscy i zachodnioeuropejscy producenci podlegający restrykcyjnym normom bezpieczeństwa.

MamaBamBam — ogromne pole dla wyobraźni

Co dokładnie znajdziesz w sklepie internetowym? To między innymi propozycje dla najmłodszych brzdąców. Miękkie pluszaki, zabawki interaktywne i sensoryczne to tylko część bogatej oferty. Dopełniają ją też gryzaki, grzechotki i zabawki magnetyczne wzbudzające ciekawość maluszków. Wśród asortymentu czekają przeróżne gry, kolorowanki, czy książeczki o różnych właściwościach.

Wspólnie odkryjcie świat instrumentów muzycznych, puzzli i zabaw poza domem. Przecież ogród, taras i plaża do doskonałe miejsca do beztroskiej zabawy. MamaBamBam poleca też elementy wyprawki czy akcesoria przydatne podczas podróży. Zaciekawiona? Odwiedź stronę i poznaj wszystkie ciekawe propozycje.