Mami Kids

 Podjęcie decyzji o otworzeniu sklepu spowodowane było dwoma czynnikami, po pierwsze sami zostaliśmy rodzicami, obecnie trzech synów, po drugie utrata dotychczasowego zatrudnienia. Przez lata rodzicielstwa doświadczyliśmy różnych trudności związanych z wychowywaniem dzieci, a w szczególności nakłady finansowe na zakup artykułów związanych z wychowaniem. Dlatego znając „od podszewki” sytuację polskich rodzin postanowiliśmy rozpocząć działalność jako priorytet stawiając sobie przede wszystkim posiadanie oferty możliwie najkorzystniejszej dla klienta.

W dniu 15 marca 2017 roku rozpoczęliśmy działalność jako sklep internetowy. Zaczynaliśmy od bardzo wąskiego asortymentu, obecnie z dnia na dzień nasza oferta jest coraz szersza i korzystniejsza dla klienta. Staramy się doradzić jak najlepiej każdemu naszemu klientowi biorąc pod uwagę jego oczekiwania, a nie nasze korzyści.

Od 2019 roku posiadamy również sklep stacjonarny Mami Kids zlokalizowany w miejscowości Siedlce przy ul. Janowskiej 100. 

Ważne jest by to klient był zadowolony niezależnie od czasu, jaki mu poświęcimy i czy zakończy się sprzedażą czy nie, jesteśmy zwykłymi ludźmi nastawionymi na innych, jesteśmy również rodzicami i wiemy, jak ważne dla każdego rodzica jest dobro dziecka.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań służymy pomocą 😉

tel.: 504 217 812
sklep@mamikids.pl
ul. Janowska 100
08-110 Siedlce

Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Ekologiczne zabawki Montessori – układanka, którą warto mieć
Zabawki Montessori są moimi ulubionymi. Wpływają pozytywnie na rozwój dziecka, a przy...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *