Mami Kids

mamikids-baner

Mami Kids — najkorzystniejsza oferta

Podjęcie decyzji o otworzeniu sklepu spowodowane było dwoma czynnikami, po pierwsze sami zostaliśmy rodzicami, obecnie trzech synów, po drugie utrata dotychczasowego zatrudnienia. Przez lata rodzicielstwa doświadczyliśmy różnych trudności związanych z wychowywaniem dzieci, a w szczególności nakłady finansowe na zakup artykułów związanych z wychowaniem. Dlatego znając „od podszewki” sytuację polskich rodzin postanowiliśmy rozpocząć działalność jako priorytet stawiając sobie przede wszystkim posiadanie oferty możliwie najkorzystniejszej dla klienta.

Mami Kids — cały czas się rozwijamy!

W dniu 15 marca 2017 roku rozpoczęliśmy działalność jako sklep internetowy. Zaczynaliśmy od bardzo wąskiego asortymentu, obecnie z dnia na dzień nasza oferta jest coraz szersza i korzystniejsza dla klienta. Staramy się doradzić jak najlepiej każdemu naszemu klientowi biorąc pod uwagę jego oczekiwania, a nie nasze korzyści.
Od 2019 roku posiadamy również sklep stacjonarny Mami Kids zlokalizowany w miejscowości Siedlce przy ul. Janowskiej 100.

Mami Kids — dobro dziecka jest dla nas najważniejsze

Ważne jest by to klient był zadowolony niezależnie od czasu, jaki mu poświęcimy i czy zakończy się sprzedażą czy nie, jesteśmy zwykłymi ludźmi nastawionymi na innych, jesteśmy również rodzicami i wiemy, jak ważne dla każdego rodzica jest dobro dziecka.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań służymy pomocą ?