Mamo Kup

Mamo Kup dba nie tylko o maluchy

Założeniem marki jest współpraca z troszczącymi się o środowisko producentami odzieży. Trend życia w stylu eko na szczęście coraz sprawniej rozwija się w Polsce, dlatego to właśnie rodzimi autorzy ubrań są polecani przez Mamo Kup. W przyjaznym, intuicyjnym sklepie internetowym czekają propozycje dla niemowląt, starszych dzieci i rodziców.

Wszystkie powstają w warunkach komfortowych dla pracowników, z poszanowaniem natury. Ubrania i akcesoria cechują się niezwykle wysoką jakością. Dzięki temu posłużą nie tylko na jeden sezon i z powodzeniem uszczęśliwią inne maluchy, gdy twoje dziecko z nich wyrośnie. Prawda, że taki sposób recyklingu jest mądry?

Kolekcje inspirowane naturą

Poznaj markę Dear Sophie, której ubranka są dostępne w sklepie internetowym Mamo Kup. Charakterystyczny motyw zwierzaków widnieje prawie na każdej propozycji zachęcając dzieci do założenia ciepłych bluz z kapturem, kominów i czapek. Kolorowa odzież na każdą porę roku to również urocze sukienki, body, krótkie spodenki i bluzeczki. Tutaj nie ma miejsca na nudę!

Kolejną ciekawą propozycją jest marka Hey Popinjay!, która zachwyca motywami wprost z tropikalnych lasów. Printy pokrywają całe powierzchnie ubrań, więc nie sposób przejść obok nich obojętnie. Obok dzikich, ale przyjemnych dla oka motywów znajdują się też stonowane ciuszki. Wszystkie możesz łączyć ze sobą, by stworzyć oryginalne stylizacje odzwierciedlające indywidualny charakter dziecka.

 

Mamo Kup kocha małe łobuziaki

To z właśnie z myślą o nich zaprosiło do współpracy między innymi markę Minikid. Ich odzież inspirowana streetwearem jest wygodna, przyjemna w dotyku i pozwala na robienie przeróżnych wygibasów bez względu na porę roku 🙂 Bluzy, longsleevy, kurtki, t-shirty, spodenki i sukienki czekają na swoich nowych właścicieli, którzy doskonale znają się na beztroskiej zabawie.

Koniecznie zerknij też na propozycje marki Kukukid. Jest pełna intensywnych kolorów i wzorów, między innymi z wizerunkiem tukanów, żyraf i kwiatów. Przebieraj i wybieraj spośród bluz, sukienek, koszulek, a nawet zawadiackich strojów kąpielowych. Nie zapomnij, by do wspólnego przeglądania oferty zaprosić malucha, który na pewno już pracuje nad swoim niepowtarzalnym stylem.