Manipulacyjna

Manipulacyjna jak… tablica

W sklepie internetowym marki Manipulacyjna czekają oczywiście tablice, dzięki którym smyki poznają nowe kształty, faktury i kolory. Tutaj powstają zabawki edukacyjne dające dzieciom czystą radość płynącą z zabawy. A przecież nie jest tajemnicą, że taka forma nauki jest najciekawsza i doskonale wpływa na rozwijanie zdrowej ciekawości u maluchów.

Tablice manipulacyjne, jakie oferuje sklep, występują w różnych rozmiarach, odcieniach i kształtach. Twój szkrab może więc bawić się tak, jak lubi najbardziej. Kocha kolor niebieski? A może jest fanem pand lub uśmiecha się na widok cymbałków? Tutaj wszystko jest możliwe. Wybieraj i przebieraj wśród dostępnych opcji.

Idealny prezent dla malucha

Twoje dziecko niebawem obchodzi urodziny? A może brzdąc zaprzyjaźnionej mamy niedługo będzie o rok starszy? Tablica manipulacyjna dostosowana do wieku smyka to świetny pomysł na upominek. Tym bardziej że sklep oferuje przygotowanie personalizowanej zabawki. Każda z nich jest produkowana z bezpiecznych materiałów, co potwierdza ważny certyfikat CE.

Dzieci otrzymujące tablicę manipulacyjną w prezencie mają szansę regularnie ćwiczyć małą motorykę dzięki elementom, które nadają się do chwytania, ściskania i dotykania paluszkami. Manipulacyjna dba o to, by maluchy mogły też trenować koordynację ręka-oko… wcale o tym nie wiedząc. Dla nich to przede wszystkim super rozrywka, która potrafi zająć im dużo czasu. Ty możesz wówczas należycie odpocząć.

Co jeszcze proponuje Manipulacyjna?

W sklepie czekają nie tylko wyżej wspomniane tablice. Znajdziesz w nim również zabawki sensoryczne, drabinki gimnastyczne czy urocze lampki LEDowe z półeczkami. Bardzo ciekawy jest też przenośny park linowy, który możesz montować w różnych miejscach, pozwalając dziecku na dziką, niczym niezmąconą zabawę.

Odkryj wygodne materace dla niemowląt i starszych dzieci oraz prześcieradła. Wszystkie produkty ze sklepu Manipulacyjna są stworzone z dbałością o każdy szczegół, abyś miała gwarancję, że są bezpieczne dla twojego malucha. To co? Kubek z kawą w dłoń i rozejrzyj się po wszystkich propozycjach, by wybrać najlepszą dla swojego smyka.