Mayabel

Mayabel — dlaczego warto im zaufać?

To rodzinna firma, która całe swoje serce wkłada w codzienną pracę. Jej efektem są urocze akcesoria wprowadzające do dziecięcych przestrzeni ciepły, przytulny nastrój. Dzięki obserwacji aktualnych trendów wykonują designerskie propozycje, które kradną serducha już od pierwszego wejrzenia. Swoje produkty tworzą z myślą o bezpieczeństwie i wygodzie smyków.

Dlatego do produkcji wykorzystują wyłącznie certyfikowane materiały najwyższej jakości. W sklepie internetowym czekają rozwiązania wspierające zarówno spokojny sen, jak i dziką, beztroską zabawę. To tutaj znajdziesz wyposażenie pokoiku oraz prezenty dla dzieci, idealne na urodziny, Dzień Dziecka czy Święta.

Ach śpij, bo właśnie…

księżyc śpiewa i za chwilę zaśnie… A gdy rano przyjdzie świt, to nikomu nie będzie wstyd, bo o zdrowy sen maluszka zadbasz ty 🙂 Oczywiście z drobną pomocą Mayabel. Ich sztandarowym produktem są przepiękne namioty tipi, w których brzdące mogą urządzić sobie należytą drzemkę. To spokojne miejsce, w którym można się schować, odpocząć, ale też pobawić. 

W sklepie internetowym są dostępne propozycje w różnych wzorach i kolorach, abyś bez problemu dostosowała je do innych elementów wyposażenia. Obejrzyj też śliczne pościele, poduszki, kocyki i narzuty. Mają przyjemne, stonowane kolory, które nie przebodżcują maluszka. Wszystkie są wykonane z atestowanych tkanin, by twoje dziecko mogło spać spokojnie i śnić kolorowe sny. 

Mayabel wie, co dzieci kochają najbardziej

Zapewne zgodzisz się z tym, że jest to radosna zabawa. Dlatego Mayabel oferuje między innymi maty do zabawy, przytulanki i kostki sensoryczne wspierające prawidłowy rozwój smyków. Zachęcamy cię do obejrzenia propozycji dekoracji, takich jak ponadczasowe girlandy. 

W dziecięcym pokoju przydadzą się też kosze na zabawki, które pomogą ci nauczyć malucha porządku. Moglibyśmy jeszcze długo wymieniać ciekawe produkty ze sklepu internetowego Mayabel, ale najlepiej będzie, jeśli sama go odwiedzisz. Jesteśmy pewni, że czekają tam wyjątkowe propozycje dla twojego dziecka.