Mikos

Mikos-zdjęcie-główne_Easy-Resize.com

Miękko, mięciutko, kolorowo

Kocyki dla dzieci. Jakie powinny być? W Mikos słusznie zauważono, że mają się cechować niezwykłą wygodą, by wrażliwa skóra była dokładnie otulona przyjemnym w dotyku materiałem. Dlatego w ofercie znajdziesz zarówno tkane propozycje na chłodniejsze dni, jak i tekstylia idealne na wiosnę i lato. Są szyte z bezpiecznej bawełny i dostarczane w praktycznych woreczkach.

W ofercie czekają również całe komplety wraz z uroczymi podusiami. A kolory? Są wszystkie, jakie tylko sobie wymarzysz! W przyjaznych, nieagresywnych odcieniach idealnych dla maluchów. Przespaceruj się po wszystkich pozycjach i wybierz tę, która w 100% odpowiada Twoim oczekiwaniom.

Beciki i rożki dla niemowląt

To niezbędne elementy wyprawki. Jeśli więc właśnie szukasz czegoś dla swojego dziecka, które niedługo ma pojawić się na świecie lub dla zaprzyjaźnionej przyszłej mamy, jesteś w idealnym miejscu. W sklepie internetowym Mikos możesz wybierać i przebierać spośród przepięknych becików i śpiworków do fotelika.

Wszystkie są tworzone z wysokiej jakości materiałów bezpiecznych dla noworodków. A kiedy twoje dziecko już z nich wyrośnie, możesz śmiało odsprzedać lub podarować je innym rodzicom oczekującym narodzin. Na tak urocze, kunsztownie wykonane tekstylia zawsze znajdą się chętni. Jest to więc przyszłościowa inwestycja, choć i tak gwarantujemy, że będziesz pozytywnie zaskoczona atrakcyjnymi cenami.

Co jeszcze proponuje Mikos?

To pieluszki i otulacze, które często stają się tak bliskie dzieciom, jak pluszaki, które sama pamiętasz z dzieciństwa. Miękkie, niezwykle wygodne materiały pozwalają maluszkom zasnąć w spokoju i poczuć się komfortowo w nowym miejscu. Pachną ukochanym domem, mamą i wszystkim, co kojarzy im się ze spokojem.

Wykonano je z bambusa, który ma wspaniałe właściwości antybakteryjne i świetnie sprawdza zarówno latem, jak i zimą. Gdy jest ciepło, przepuszcza powietrze gwarantując wygodę i zapobiega nadmiernemu poceniu się. Podczas zimnych dni skutecznie grzeje pomagając rozprawić się z chłodną atmosferą.

A tak przy okazji, droga mamo — Mikos przygotował też ciekawe propozycje dla Ciebie. Zajrzyj na stronę internetową i z kubkiem kawy lub herbaty przejrzyj ofertę skrojoną na miarę potrzeb współczesnych rodziców.