MiniLulu

MiniLulu — i kołysanka już niepotrzebna

No dobrze, może nie do końca. Ciche nucenie mamy jest zawsze pożądane 🙂 Ale MiniLulu proponuje coś, co na pewno pomoże rodzicom utulić dzieci do snu. To wysokiej jakości tekstylia, które są projektowane i szyte w Polsce. Marka stawia przede wszystkim na wygodę i bezpieczeństwo smyków, ale nie zapomina o przyjemnym designie. Warto przejrzeć pościele, poduszki, kocyki i prześcieradła, które wniosą do pokoiku przyjazny charakter wspomagający dobry sen.

W sklepie internetowym czekają również otulacze, pieluszki, rożki, śpiworki i akcesoria. Co dokładnie kryje się w tej kategorii? To między innymi gryzaki wykonane z naturalnego drewna i urocze girlandy, które przepięknie ozdobią łóżeczko. Zresztą dekoracji do dziecięcych kącików jest tutaj o wiele więcej. Przekonaj się sama 🙂

Kolekcje pełne snów

Przespaceruj się po wszystkich dostępnych seriach. Każda z nich cechuje się inną kolorystyką i wzornictwem, ale łączy je jedno — stonowane odcienie i miękkie materiały, które wspierają komfortowy sen. Na pewno w oko wpadnie Ci kolekcja Kwiaty Chloris, inspirowana subtelną, wiosenną łąką. Cudownie prezentuje się też Leśny Poranek pełen postaci śpiących zwierzątek.

Ciekawie wygląda również linia Natural Leaf, która doskonale wpisuje się w nowoczesne trendy hołdujące motywom nawiązującym do przyrody. A to tylko kilka opcji spośród prawie dwudziestu! Na pewno więc znajdziesz tutaj coś idealnego do pokoju twojego malucha.

MiniLulu wspiera kreatywność

Nie znalazłaś w sklepie internetowym tego, czego szukasz? Może potrzebujesz tekstyliów i niestandardowych wymiarach? Skontaktuj się z MiniLulu, które pomoże Ci stworzyć własny projekt podusi, prześcieradła czy kocyka. Do wyboru jest mnóstwo ciekawych wzorów i tkanin. A skoro już rozmawiamy o materiałach, to warto wspomnieć, że MiniLulu tworzy swoje produkty z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów.

Zaparz sobie kubek kawy lub aromatycznej herbaty i przejrzyj wszystkie propozycje. Znajdź dla siebie moment przyjemności, by wyczarować pokoik jak ze snów.