Mofflo

Mofflo i przyjaźń z Miffy

Znasz króliczka Miffy? To zabawna postać stworzona przez holenderskiego autora Dicka Bruna. Choć ma już prawie 60 lat, wciąż towarzyszy dzieciom na całym świecie podczas różnych etapów ich życia. Dzięki marce Mr Maria, ten bohater może pomóc twojemu smykowi spokojnie zasnąć, wypoczywać i wykonywać ulubione aktywności.

Za pośrednictwem sklepu internetowego, Mofflo proponuje lampki z wizerunkiem króliczka Miffy. Wystarczy spojrzeć na ten słodki pyszczek, by uśmiech pojawił się na każdej twarzy. Prosty design sprawdza się zawsze i wszędzie, a w szczególności w pokojach maluchów. Lampka będzie nie tylko towarzyszem wieczornego relaksu, ale również całodniową ozdobą wprawiającą dziecko w dobry nastrój.

Mini ZOO bez wychodzenia z domu

Twój maluch kocha zwierzątka? Lampki marki Mr Maria, dostępne w sklepie Mofflo to przyjemne postacie, doskonale znane smykom. Poza króliczkiem Miffy, na twoją pociechę czekają jeszcze odważny lew, słodki piesek i uroczy miś. Wszystkie są wykonane z bezpiecznego, wolnego od BPA silikonu. Mają miękkie, przyjemne w dotyku powierzchnie. 

Te nocne lampki są ładowane przez USB, bezprzewodowe, zasilane z akumulatorka. Wbudowane żarówki LED ze ściemniaczem mają 6 poziomów. Wytwarzają białe światło o ciepłym odcieniu, które nie razi dziecięcych oczu. Lampki sprawdzą się do wieczornego wypoczynku i sprawiają, że maluchy czują się bezpiecznie w otoczeniu przyjaznych zwierzątek. Ich obecność skutecznie odstrasza wszelkie potwory — te czające się w szafach i pod łóżkami 🙂

Mr Maria dla dzieci o różnych potrzebach

Marka dystrybuowana przez Mofflo proponuje dwie serie lampek. Kolekcja First Light została opisana powyżej. To niewielkie, śliczne lampki polecane w szczególności najmłodszym brzdącom. Linia Star Light przedstawia postacie króliczka Miffy, lwa Liona i misia Borysa, które są wykonane z trwałego, bezpiecznego polietylenu, nadającego się do recyklingu. Są większe od swoich przyjaciół z First Light — mierzą około 40 cm.

Zasila się je za pomocą kabla, mają wbudowaną regulację natężenia światła. Dziecko może więc samo wybrać, jak silnego oświetlenia w danej chwili potrzebuje. Do lampek z serii Star Light możesz zamówić pilot, by stworzyć z nich produkty bezprzewodowe. Które ze zwierzątek zaprosisz do pokoju malucha? A może znajdzie się w nim miejsce dla wszystkich? Odwiedź sklep internetowy Mofflo, by wybrać opcję najlepszą dla twojego smyka.