Moi Mili

moi-mili-top-do-prezentacji

Rękodzieło

Wszystkie produkty Moi Mili są zaprojektowane przez Klaudię Wcisło  – a finalnym ich tworzeniem  stoją przez najlepsze w Polsce rękodzielniczki z małych, artystycznych, lokalnych szwalni.

Wyprawka

Stworzyliśmy dla niemowlaków miękkie, muślinowe oraz lniane wyprawki! Rożki, otulacze oraz zestawy pościeli, które zapewnią ciepło i przytulność Twojemu maluszkowi. Można je stosować do otulania lub przykrywania dziecka. Rożki z motywem kwiatów i muszli są wspaniałymi matami do zabawy. Otulacze z mięciutkiego bawełnianego muślinu świetnie sprawdzą się jako prześcieradło lub nawet ręcznik w okresie letnim.

Tipi i baldachimy

Na naszej stronie znajdziecie kilkanaście propozycji Tipi, wraz z dedykowanymi do nich matami. Tipi, które oferujemy mogą być rozstawiane i używane zarówno w domu jak i w ogrodzie. W zależności od wybranego wzoru, możecie zaprosić dzieci do odwiedzenia polnej łąki, kwiecistego zakątka, czy nawet cyrku.

Kolejną naszą propozycją, „zmieniającą rzeczywistość” pokoju dziecka są Baldachimy. Baldachim sprawdzi się ona w wielu sytuacjach, zarówno do zawieszania girland czy zabawek, jak i jako moskitiera na tarasie.

A dla prawdziwych fanów przebierania.

W naszym dziale z kostiumami znajdziecie m.in. korony, dla prawdziwych królowych i królów… różdżki dla małych czarodziejek, wróżek i pasjonatów Harry’ego Pottera. Jeżeli twoje dziecko ma ochotę odwiedzić dziki zachód, to zapraszamy do obejrzenia naszych propozycji indiańskich pióropuszy.

Wszystkie elementy kostiumów zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, takich jak bawełna, naturalny len oraz welwetowe tkaniny, obszyte starannie cekinami. Kostiumy są w całości tworzone w Polsce i cechują się doskonałym wykonaniem.