Mulinek

top-do-wpisów---mulinek

Kilka słów o nas

Mulinek.pl to nasze dobre miejsce gdzie znajdziecie znajdziecie piękne, miłe, ciepłe i niezbędne  komplety pościeli, kocyków, śpiworków, kokonów, rożków i poduszek, które zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów. Wszystkie produkty są starannie zaprojektowane, aby zapewnić dziecku wygodę i komfort podczas snu.

 

Kocyki

W Mulinek.pl oferujemy produkty o unikalnym charakterze. Każdy kocyk oraz kołderka posiada oryginalną ilustrację, która została zaprojektowana specjalnie dla naszej marki. Nie ma u nas oklepanych wzorów, które są dostępne w każdym sklepie. Nasza pościel wykonana jest z naturalnej i oddychającej bawełny na części wierzchniej oraz miękkiej tkaniny Velvet na spodzie, która zastępuje tradycyjny materiał typu minky. Pomiędzy tymi materiałami znajduje się wypełnienie z włókniny silikonowej, która jest odpowiednia do pościeli dziecięcej ze względu na swoje antyalergiczne właściwości i właściwą grubość. W Mulinek używamy tylko najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nasze kocyki i kołderki są trwałe, zachowują swój wygląd i właściwości nawet po wielokrotnym praniu. To szczególnie istotne, ponieważ produkty dla dzieci często trzeba prać. Materiały, z których wykonane są nasze kocyki, są przyjemne w dotyku i zapewniają dziecku komfortowy sen.

Śpiworki i rożki

Śpiworki do spania wykonane są one w całości z naturalnych, antyalergicznych materiałów, idealnie dopasowując się do potrzeb Twojego dziecka. Śpiworki z powodzeniem zastępują tradycyjną kołderkę, zapewniając Twojemu maluszkowi wygodny sen już od pierwszych dni życia, aż do dziewięciu kolejnych miesięcy. Dodatkowo, wybierając śpiworek dla swojego dziecka, możesz wybierać z pięknych i delikatnych wzorów, które z pewnością przypadną do gustu Tobie oraz Twojemu dziecku.

Nasze śpiworki do spania gwarantują najbezpieczniejszy sen dla Twojego dziecka. Nie musisz obawiać się, że śpiworek zasłoni buzię Twojemu maluszkowi, albo zostanie podarty i zagięty, co może utrudnić jego sen. Rodzice natomiast otrzymują maksymalny komfort w zakładaniu, zdejmowaniu i przewijaniu dziecka, bez obawy o jego wychłodzenie lub przypadkowe wybudzenie.