Na Sznureczku

Na sznureczku — dlaczego warto ich poznać?

Właścicielką marki jest Pani Agnieszka, mama dwóch maluchów. To one testują nowe pomysły, a ja wiadomo, dzieci to najsurowsi recenzenci. Dlatego przyjazny sklep internetowy jest pełny sprawdzonych, przetestowanych produktów, zatwierdzonych przez największych znawców tematu 🙂 Pani Agnieszka chce zadbać o to, by pokój twojej pociechy był bezpieczny i tworzył ciepłą atmosferę sprzyjającą prawidłowemu rozwojowi.

Dlatego stawia na tworzone ręcznie propozycje, które codziennie trafiają do swoich nowych właścicieli i zostają z nimi przez długie lata. Na Sznureczku to wysoka jakość, dbałość o komfort dziecka i uroczy design, który pozytywnie nastraja na odkrywanie kolejnych przygód.

 

Kącik z marzeniami

Dziecięcy pokój właśnie taki jest. Pełen słodkości utkanych ze snów. Na Sznureczku dba o to, by dekoracje do tego wyjątkowego miejsca oddawały indywidualnych charakter smyków. Dlatego proponuje między innymi literki 3D w różnych wariantach kolorystycznych. Możesz ułożyć z nich imię dziecka podkreślając jego niezależność. Wśród ozdób znajdują się także przepiękne girlandy, idealne zarówno do dziewczęcych, jak i chłopięcych pokoików.

Koniecznie zerknij też na zawieszki, z których uśmiechają się radosne zwierzaki. Wszystkie maluchy kochają misie, ptaszki, sowy, króliczki i liski. Na Sznureczku dobrze o tym wie, więc właśnie ich wizerunki tworzy do niepowtarzalnych dekoracji, których przeznaczeniem jest cieszyć dziecięce oczy każdego dnia.

Na Sznureczku wie, co kochają dzieci!

Zabawa ponad wszystko! 🙂 Jeśli w dzieciństwie miałaś swoją ulubioną przytulankę, na pewno wiesz, jak ważne jest posiadanie takiego lojalnego, mięciutkiego przyjaciela. Te dostępne w sklepie internetowym mają uroczą formę poduszek, do których można przyłożyć główkę i spokojnie zasnąć. Zakochasz się w kucykach, chmurkach, sówkach czy gwiazdkach zachęcających do wypoczynku.

Na sznureczku proponuje też sensorycznego węża, którego można miętosić i ciągnąć za język, jednocześnie dostarczając sobie nowych bodźców. To bardzo ważne dla prawidłowego rozwoju, by regularnie stymulować maluchy odkrywające swoje zmysły.