Naklejki z imieniem, by wakacje obyły się bez zguby

naklejki z imieniem

Zdarzyło się kiedyś Twojemu dziecku przyjść z przedszkola w nie swoich bucikach, bo były podobne do butów koleżanki? A może bluzka się pomyliła, bo miała ten sam kolor? Mam na to radę :)

Już wkrótce zaczniemy wielkie pakowanie na wakacyjne wyjazdy, kolonie czy obozy. Co zrobić, by zawartość walizki nie zmieniła się podczas powrotnego pakowania? Wystraczy ubrania i rzeczy dziecka po prostu podpisać. A żeby było łatwiej, wystarczy skompletować gotowy zestaw zawierający naklejki z imieniem. Ja dla Arianki zamówiłam je z Oznaczone. Zobacz, co w nim znajdziesz.

 

naklejki z imieniem

Ubrania zostają Oznaczone

Na początek potrzebne będzie żelazko, bo zaczniemy od naprasowanek z imieniem. Są one białe i możemy wybrać, jakie imię, kolor i wzór się na nich znajdzie. Ja zdecydowałam, że oprócz imienia Arianki, na jej naprasowance będzie różowa gwiazdka.

naklejki z imieniem

Naprasowanki, jak sama ich nazwa mówi – umieszczamy na ubraniu podczas prasowania. W tym zadaniu musiała pomóc nam mama Arianki, choć dziewczynka dzielnie jej pomagała kładąc dumnie swoje imię na wakacyjnych koszulkach ?

naklejki z imieniem

Całość po naprasowaniu trzyma się bardzo dobrze. Nie zniszczy się nawet podczas prania. Mamy więc pewność, że każda bluzka i sukienka wrócą niezgubione z wakacyjnego wyjazdu.

naklejki z imieniem

Co zrobić, by nie zgubić torby czy plecaka?

Na to radą jest urocza metalowa zawieszka. W zestawie znajduje się od razu łańcuszek, na którym możemy ją przywiesić. Arianka wybiera, by zawieszka znalazła się na jej ulubionym wakacyjnym plecaku z kotkiem. Ja polecam oznaczać w ten sposób także szkolne plecaki, worki na strój na W-F czy mówiąc o wakacjach – walizki zabierane na wyjazdy i kolonie.

 

naklejki z imieniem

naklejki z imieniem

 

Naklejki imienne

które zaprojektujesz sama, możesz zamówić…

 

naklejki z imieniem

Metalowa zawieszka może być też wyjątkową “biżuterią” ?

naklejki z imieniem

Od teraz nic się nie zgubi

Na koniec mam naklejki, które przylepić można dosłownie na wszystko. Dzięki nim “oznaczysz” ubrania, bidon, szkolny piórnik czy letni kapelusz. I właśnie na niego padł wybór Arianki. Gustowne nakrycie głowy zostało dodatkowo wzbogacone o naklejkę z imieniem.

naklejki z imieniem

naklejki z imieniem

Pierwsza naklejka wylądowała na kapeluszu.

wakacje

Następnie przyszedł czas na ozdobienie bidonu na wodę i butów. Do nich w zestawie mamy przezroczyste naklejki z napisem “Te buty należą do…”, na które naklejamy te kolorowe. W ten prosty sposób mamy pewność, że Ariana z wakacyjnego wyjazdu wróci we właściwych butach ?

naklejki z imieniem

naklejki z imieniem

Podsumowanie

W ten prosty sposób mamy pewność, że Ariana nie wymieni się przez przypadek butami z koleżanką na wyjeździe, czy któraś z nich przez przypadek nie zabierze jej ulubionej bluzki. To świetna opcja zarówno dla dzieci, które same umieją przeczytać już swoje imię, a także u tych młodszych, które dopiero poznają literki – wtedy oznaczenie pomoże opiekunkom dopilnować, by wszystkie ubranka i ulubione rzeczy nie zmieniły swoich właścicieli.

 

napisany przez
Więcej od Sara Duszyńska
Fajne.Zabawki.eu
Firma prowadząca sklep internetowy fajnezabawki.eu posiada 15-letnie doświadczenie w handlu oraz w...
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.