Nakleo

NAKLEO - firma tworzona z pasją

Mała, rodzinna firma i producent szablonów malarskich wielokrotnego użytku. Najlepszy zespół grafików dba o każdy detal, a najwyższa jakość produktów to nasz największy priorytet. Do wykonania arkuszy o zaokrąglonych rogach oraz gładkich krawędziach używamy materiałów jedynie ze sprawdzonych źródeł najlepszych europejskich producentów. W końcu wytrzymałość i bezpieczeństwo to najważniejszy aspekt w przypadku udanej zabawy najmłodszych, a z naszymi produktami może ona stać się łatwym i przyjemnym treningiem małej motoryki maluchów. 

Nakleo Creative Kids

Seria szablonów malarskich Nakleo Creative Kids to idealna alternatywa dla standardowych kolorowanek. Wybór techniki zależy wyłącznie od preferencji i fantazji Twojej pociechy. Kolekcja ta została stworzona z myślą o rozwoju każdego malucha, a tworzenie prac plastycznych zawsze wpływa korzystnie na poprawę motoryki i zdolności manualnych. Nasze szablony są łatwe w użyciu, dzięki czemu pozwalają w prosty sposób nauczyć się rysowania obrazków o różnym poziomie skomplikowania. 

W skład każdego setu wchodzi aż 8 kolorowych, półprzezroczystych arkuszy o rozmiarze 15×15 cm. Szablony te podzielone są na różne zestawy tematyczne, które pomogą rozwinąć całą gamę możliwości twórczego rozwoju. Dzięki nim malowanie farbami, mazakami czy kredkami nie będzie już problemem a idealną rozrywką na wiele długich godzin. Przyszły astronauta i miłośnik kosmicznych przygód? A może mała księżniczka śniąca o magicznym świecie wróżek? Bogata gama motywów sprawi, że Twój brzdąc bez wątpienia znajdzie coś dla siebie!

Artystyczne zabawy DIY

W skład naszej bogatej oferty wchodzą również szablony do scrapbookingu. Dekorowanie ozdobnych pudełek czy albumów na zdjęcia pozwala nie tylko na zachowanie najlepszych wspomnień, ale także stworzenie nowych podczas zabawy ze swoją pociechą. Różnorodność rozmiarów i wzorów daje możliwość wykreowania dowolnej kompozycji. Efekt końcowy z pewnością zachwyci każdego, a sam proces wykonania zagwarantuje Wam szeroki uśmiech i dumę z własnoręcznie wykonanego ornamentu. 

Polecamy zajrzeć do kategorii akcesoria i dodatki, w której znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia. Profesjonalne pędzle szczecinowe wykonane z naturalnego włosia idealnie nadają się do wszelkich prac artystycznych i dekoratorskich. Dzięki nim z łatwością wypełnisz farbą nawet najmniejszy detal. Doskonałą alternatywą dla nich są pędzle gąbkowe, które sprawdzą się w przypadku cieniowania i techniki decoupage. Zachęcamy też do zapoznania się z naszym artykułem, w którym dokładniej odpowiadamy na pytanie “czym jest scrapbooking?”.