NOMAD KID

nomad-kid-top-do-wpisów

O nas

Zapraszamy do NOMAD KID – sklepu dla mam szukających minimalistycznej, prostej i pięknej mody dla swoich dzieci. W naszej ofercie znajdziesz wyselekcjonowane ubrania, które wydobędą to, co najpiękniejsze z Twojego malucha. Dzięki nam, kompletowanie garderoby dla dzieci stanie się łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej – bez żadnych kompromisów w kwestii jakości czy estetyki. Odkryj naszą kolekcję i pozwól swojemu dziecku czuć się wyjątkowo w każdej sytuacji.

Nasza Oferta

W naszej ofercie stawiamy na klasyczne kroje, stonowane kolory oraz naturalne materiały, ponieważ priorytetem dla nas jest dobro dzieci. Nasze produkty są ponadczasowe i łatwe do zestawienia, dzięki czemu nie musisz się martwić o to, co pasuje do czego. Z naszymi ubraniami zawsze będziesz mieć pewność, że Twoje dziecko będzie wyglądać modnie i elegancko, niezależnie od okazji.

Gdzie tworzymy

W naszym sklepie nie znajdziesz ubrań pochodzących z wielkich fabryk ani z odległych krańców świata. Nasze produkty są dalekie od anonimowości! Przed podjęciem współpracy dokładnie sprawdzamy każdego z naszych podwykonawców – znamy ich osobiście, cieszymy się z naszej relacji, a przede wszystkim wiemy, że możemy im zaufać. W przypadku wyboru marek do współpracy stawiamy wysokie wymagania, przeprowadzamy testy i wybieramy tylko te, które gwarantują najlepszą jakość i wpisują się w naszą minimalistyczną estetykę.