Oferta dla firm

Branża dziecięca to nasza pasja od wielu lat. Od dawna współpracujemy z Wami, poznając Wasze produkty i potrzeby.

Dzięki tym relacjom, w pełni rozumiejąc cykl sprzedażowy i biorąc pod uwagę bieżące wydarzenia przedstawiamy najnowszą ofertę obejmującą katalog elektroniczny, katalog drukowany, serię artykułów, sesje zdjęciowe i foldery indywidualne.

W tym kwartale skupiliśmy się głównie na dwóch obszarach.

Po pierwsze – szykujemy drukowaną formę w postaci klasycznego już i dobrze rozpoznawalnego katalogu wPokoiku, który będzie dystrybuowany na największych w Polsce targach B2B, Kids’ Time w Kielcach. Szykując się do tych targów, już teraz wiemy, że nasza obecność tam będzie w powiększonym składzie osobowym. Co z kolei pozwala nam na zagwarantowanie jeszcze szerszej dystrybucji oraz zwiększenie nakładu katalogu z Waszą reklamą.

Po drugie – na intensywnej promocji przedświątecznej prowadzonej w social mediach, która ma przedstawić Wasze produkty klientowi  indywidualnemu, szykującemu się do świątecznych zakupów.
Tutaj przygotowujemy dla każdego indywidualną obecność w katalogu elektronicznym zawierającym bezpośrednie linki do Waszych sklepów.
W ten sposób pozwolicie na dokonanie szybkiego i impulsywnego zakupu produktów. Katalog będzie agresywnie i skutecznie promowany na Facebooku, Instagramie i stronie www.

Od kilku miesięcy naszą ofertę rozszerzyliśmy o testowanie i sprawdzanie produktów, tak byśmy mogli je z ręką na sercu polecać Waszym potencjalnym klientom. Razem z dziećmi sprawdzamy, dotykamy, użytkujemy Wasze produkty i opisujemy w artykułach opatrzonych zdjęciami z sesji. To pozwala Waszym klientom zobaczyć punkt widzenia ze strony dziecka i rodzica, a także niemalże dotknąć produktu bez wychodzenia w domu. Naturalne i nieprzekłamane podejście sprawia, że zyskujemy zaufanie czytelników, a klienci chętniej będą sięgać po Wasz asortyment.


ŚWIĄTECZNY PAKIET SPECJALNY
Cena: 1100 zł

Katalog elektroniczny

Trafi do kilkudziesięciu tysięcy rodziców już 3 listopada. Klikając reklamę Twojego produktu w poradniku, odbiorca przejdzie od razu na Twoją stronę. A zaraz obok zamieścimy ciekawy artykuł zachęcający do zakupów w Twoim sklepie. 


Katalog drukowany wPokoiku

Będziemy dystrybuować w lutym 2021 roku na branżowych Targach Kids’ Time, które mają charakter B2B. Naszym celem będzie prezentacja Twojej reklamy wśród potencjalnych partnerów biznesowych. Wspólnie zadbacie o rozwój Twojej firmy.


DRUKOWANE POWIERZCHNIE REKLAMOWE

A4 Cena: 1300 zł

A3 Cena: 1800 zł

Strona w katalogu drukowanym wPokoiku, który prezentowany jest na największych targach z branży dziecięcej. Projekt przygotowujemy dla Państwa wedle wytycznych oraz dostarczonych materiałów.


Patron działu (A3)

Cena: 2000 zł

Prestiżowa powierzchnia A3 w katalogu drukowanym wPokoiku otwierająca jeden z działów tematycznych.


POWIERZCHNIE PREMIUM

Okładka przód

Cena: 5000 zł

Pierwsza rzecz, którą widzi czytelnik zapewnia najlepsze dotarcie do klientów. Przygotowujemy projekt w konsultacji z Państwem. Okładka często towarzyszy także publikacji w mediach społecznościowych. Dodatkowo do okładki gratisowo dodajemy stronę A4 w katalogu.


Okładka tył

Cena: 4500 zł

Tylna okładka jest równie często oglądana przez czytelników jak przednia. Razem z Państwa wytycznymi przygotowujemy projekt, który będzie zachęcał do skorzystania z Państwa oferty.


Rewersy

Cena: 2000 zł

Pierwsze prezentacje, które czytelnik zobaczy po otwarciu katalogu. Wraz z Państwa wytycznymi – przygotowujemy projekt, który zwróci uwagę potencjalnych klientów już od pierwszego spojrzenia.


Folder indywidualny

Cena: 3000 zł

Folder indywidualny, który przygotowujemy zgodnie z wytycznymi klienta. Wkładamy go do katalogu wPokoiku oraz dystrybuujemy na targach. Dodatkowo w zestawie jest strona A4 w katalogu.


DZIAŁANIA MULTIMEDIALNE

Działania multimedialne są dostępne po zakupie działań drukowanych.

Artykuł z sesją fotograficzną

Cena: 1500 zł

Opublikujemy go na stronie www.wpokoiku.pl. Wymienimy w nim wszystkie zalety Twojego produktu i dodamy profesjonalne zdjęcia prezentujące naszych małych testerów używających nadesłanej przez Ciebie rzeczy. Zamieścimy również bannery reklamowe, przekierowujące bezpośrednio na Twoją stronę. Artykuł udostępnimy na Facebooku marki wPokoiku.pl i płatnie wypromujemy go wśród odbiorców zainteresowanych Twoją branżą. Wybrane zdjęcia z sesji opublikujemy też na Instagramie i oznaczymy profil Twojej firmy.


Banner na stronie wPokoiku

Cena: 300 zł

Umieścimy Twój banner na 2 tygodnie na stronie wPokoiku w jednej z dwóch sekcji: na stronie głównej lub obok artykułów. Będzie on przekierowywał czytelników na wybraną przez Ciebie stronę. Banner możemy przygotować z nadesłanych materiałów lub wstawić gotowy.

0 replies on “Oferta dla firm”