OHANA STORE

OHANA STORE — zanim maluszek przyjdzie na świat

Ciąża to nie tylko piękne momenty. Dzisiaj świadome marki, takie jak OHANA STORE, nie próbują wmawiać przyszłym mamom, że przez 9 miesięcy będą wspaniale wyglądać, doskonale się czuć i w stanie odprężenia oczekiwać rozwiązania. Zamiast tego proponują rozwiązania, które realnie podniosą komfort podczas ciąży i pomogą się odpowiednio przygotować do porodu. 

Jedną z rzeczy, o których trzeba pamiętać jest skompletowanie wyprawki. OHANA STORE oferuje między innymi kosmetyczki, osłonki laktacyjne, podkłady higieniczne czy kompaktowy laktator. Aby ułatwić relaks w tym niezwykłym okresie, marka podpowiada, by zapalić zapachową świecę czy przeczytać książki pomagające zrozumieć procesy zachodzące w ciele przyszłej mamy. W sklepie internetowym czekają akcesoria dla mamy i taty, takie jak kosmetyki pielęgnacyjne, odzież i gadżety, dzięki którym rodzice zachowają wspomnienia.

OHANA STORE dla prawidłowego rozwoju dzieci

Kiedy maluszek jest już z tobą, potrzebuje wyjątkowej troski i opieki. Dlatego na stronie znajdziesz między innymi mięciutkie, urocze tekstylia, akcesoria do przewijania i karmienia czy produkty wspomagające samodzielne jedzenie. Czekają tutaj również gryzaki, książki, smoczki i elementy niezbędne podczas podróży czy spaceru. 

OHANA STORE nie zapomina też o odzieży zabawkach dla najmłodszych brzdąców. Dla starszych smyków też ma ciekawe propozycje! Są to na przykład śliczne kółka do pływania czy bujaki, które możesz postawić w pokoiku, by zapewnić maluchowi świetną zabawę. Dobierz do nich materac w kolorze pasującym do wystroju, by stworzyć spójne wnętrze. A kiedy twoja pociecha pokieruje swoje kroki do przedszkola lub szkoły, podaruj jej wygodny plecak, w którym zmieszczą się: kubek ze słomką, śniadaniówka i portfel

Co dzieci kochają najbardziej?

OHANA STORE doskonale wie, że to zabawa 🙂 W swoim sklepie internetowym ma bezpieczne propozycje wykonane z naturalnych materiałów. Twojemu maluchowi spodobają się kolorowe, drewniane zwierzątka na kółkach ze sznurkiem do ciągnięcia. Polubi też matę tryskającą wodą i basen dostępny w różnych wzorach i kolorach. 

Marka ma bogatą ofertę zabawek sensorycznych i edukacyjnych, które mają pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Rozbudzają w nim ciekawość, pobudzają kreatywność. Uczą cierpliwości, zdrowej rywalizacji. Najmniejsze brzdące z kolei skorzystają z akcesoriów o kontrastowych kolorach, które mogą chwytać i ściskać, by poznać nowe tekstury, dźwięki i barwy. To wszystko i jeszcze więcej czeka w OHANA STORE.