Petite Laure

Petite Laure — od mamy dla mam

Najlepsze produkty dla dzieci powstają z realnych potrzeb. Dlatego warto poznać Petite Laure — markę założoną przez mamę, której zależy na tym, by wszystkie maluchy mogły spać, wypoczywać i bawić się w przyjaznym otoczeniu. Wszystkie produkty ze sklepu internetowego są szyte tutaj, w Polsce, z bezpiecznych materiałów. 

W ich składzie znajdziesz między innymi organiczną bawełnę, bambus i len z certyfikatami GOTS i OEKO-TEX. Barwniki używane do dekorowania tekstyliów mają odpowiednie atesty, abyś miała pewność, że twoje dziecko korzysta z kocyków, otulaczy czy poduszek najwyższej jakości.

Podróże bez wychodzenia z domu

Pani Paulina, założycielka marki Petite Laure podróżowała po różnych zakątkach świata zbierając inspiracje dotyczące między innymi tkanin. Dlatego dzisiaj twoje maleństwo może wygodnie zasypiać w miękkiej, przytulnej pościeli i owijać się kocykami wzmacniającymi poczucie bezpieczeństwa. Wszystkie produkty dostępne w sklepie internetowym cechują się stonowaną kolorystyką nawiązującą do barw natury. Subtelne, przyjazne dla dziecięcych oczu wzory gołębi czy kropeczek spodobają się każdemu dziecku.

Warto zwrócić uwagę na to, że ponadczasowa estetyka produktów marki Petite Laure jest ogromną zaletą podczas kupowania prezentów dla przyszłej mamy i jej szkraba. Pościele, kocyki, pieluszki, otulacze, kokony czy ręczniki w odcieniach brązu, beżu, szarości i granatu można bez problemu dopasować do aranżacji dziecięcego pokoiku. Zresztą na stronie Petite Laure są dostępne gotowe zestawy prezentowe, idealne jako upominek w formie części wyprawki.

Petite Laure — tutaj każdy wygrywa

Wszyscy jesteśmy uczestnikami gry zwanej codziennością. Petite Laure dba o to, by każdy czerpał z niej same pozytywy. Dlatego swoje tekstylia szyje w miejscach, które mogą pochwalić się zapewnieniem godnych i przyjaznych warunków swoim pracownikom. Marka szanuje dzieło ludzkich rąk pracujących w skupieniu nad każdym ściegiem i szwem. 

Wszystkie produkty oznakowane metką Petite Laure są oglądane z pieczołowitością, aby twoje dziecko otrzymało doskonałe połączenie najwyższej jakości, przyjaznego designu i komfortowej miękkości. Już teraz odwiedź sklep internetowy, by podarować maluszkowi codzienną wygodę podczas wypoczynku i snu.