Pidida

Pidida — to tutaj urzeczywistniają się sny

Szczególnie te zdrowe, spokojne i niezmącone żadnymi nieoczekiwanymi przebudzeniami. Aby twoje dziecko przespało całą noc, sprezentuj mu miękki kocyk, komfortową kołdrę i wygodną poduszkę. Tekstylia są bezpieczne, certyfikowane i cechują się wysoką jakością. Nie można zapomnieć też o wyjątkowym designie, który kreuje kolorowe, dziecięce sny. Ta polska marka tworzy swoje produkty dla dzieci, ale współpracuje też z rękodzielnikami i zaopatruje ich w oryginalne projekty. Dzięki nim z twarzy maluchów nie znika uśmiech, a moment wypoczynku jest prawdziwym odprężeniem. Bo przecież kto nie lubi otaczać się pięknymi i komfortowymi przedmiotami? Dzieci, jako szczegółowi i szczerzy recenzenci produktów marki Pidida „pozwalają” na to, by wyroby ujrzały światło dzienne wyłącznie wtedy, gdy są nimi urzeczone. Nie ma solidniejszej gwarancji niż wypowiedziane z zachwytem „WOW” wydobywające się z małych (ale jakże głośnych!) ust.

Kto to taki? Pididziaki!

Jako dziecko na pewno miałaś zabawkę, która towarzyszyła ci w chwilach smutku i samotności. Nawet jeśli maluchy mają w swoich rodzicach ogromne oparcie, to czasami potrzebują przyjaciela, któremu do uszka wyszepczą swoje pragnienia i zwierzą się ze swoich problemów. Ukochana maskotka to też kompan podczas codziennych wyzwań i przygód, jakie są stawiane na drodze dziecka. Razem z nim wybierz Pididziaka, w którym zakocha się od pierwszego wejrzenia. W ofercie marki Pidida czekają między innymi urocze buldogi z zabawnymi pyszczkami, uśmiechnięte jednorożce, baranki, renifery i całe zastępy innych Pididziaków w formie tradycyjnych przytulanek i grzechotek. Wspólnie poznajcie kotki, króliczki i krówki wykonane z miłości do dzieci, odpowiadające na ich potrzeby. Obecnie największą popularnością cieszą się jednak wyżej wspomniane buldogi. Co jest w nich tak wspaniałego? Zajrzyj na stronę i przekonaj się sama, dlaczego podbijają serca dzieci.

Dla kogo tworzy Pidida?

Właścicielką marki jest Pani Karolina. Od lat przygotowuje wyjątkowe projekty i wyczarowuje z nich słodkie tekstylia i maskotki. Stawia na wysoką jakość i bezpieczeństwo maluchów, ale również na twoją wygodę. Dlatego do swoich wyrobów wykorzystuje między innymi bawełnę, która jest trwała oraz satynę bawełnianą, bardzo łatwą do prasowania. Pidida swoje produkty kieruje przede wszystkim do dzieci. Jako mama, możesz sprawić swojej pociesze wyjątkową niespodziankę i podarować jej spersonalizowany zestaw z imieniem i metryczką. Intuicyjny sklep internetowy to również skarbnica prezentów dla maluchów na każdą okazję. Poznaj wszystkie przepiękne propozycje i podaruj dziecku połączenie niezwykłej wygody z urokliwym designem.