Pierwsza zabawka dla niemowlaka – miękkie króliczki do tulenia

Pierwsza zabawka dla dziecka
Jeszcze zanim maluszek pojawi się na świecie - ciocie, babcie i przyznajcie się, sami rodzice także - zaczynają kupować mu pierwsze zabawki. Jakie zabawki dla niemowlaka możemy wybrać?

Już ruszam z podpowiedzią. A właściwie ruszam nie sama, bo wraz z pięcioma mięciutkimi króliczkami z Little My World. Każdy z nich to fantastyczna pierwsza zabawka dla niemowlaka. Skąd o tym wiem? Szeroki uśmiech testera – Jaśka – dał mi odpowiedź, ale zacznijmy od początku…

Jakie zabawki dla noworodków?

Ja wybrałam takie przytulanki nie bez powodu. Oprócz uroczego wyglądu, mają one także zalety ważne dla samych rodziców. Są ręcznie robione w Polsce z muślinu bawełnianego. Główka wypełniona jest kulką silikonową, która według obietnic producenta, przez długi czas nie odkształca się i nie straci sprężystości nawet po długich zabawach. Są więc bezpieczne dla najmłodszych i spokojnie możemy je używać jako pierwsza zabawka dla niemowlaka.

Hug Me Bunny

Przytulankę w kolorze idealnym dla chłopca znajdziesz…

Mama Jasia zastanawiała się, jakie zabawki dla półrocznego dziecka wybrać. Dlatego właśnie Jasiowi postanowiłam podarować jednego z króliczków, żeby sprawdzić, czy dobra z nich pierwsza zabawka.

Zabawki dla dzieci do roku

Gdy tylko dotarły do nas te króliczki, byłam bardzo ciekawa, czy Jaśkowi spodobają się one tak bardzo jak mi. Dlatego bardzo chętnie przeszliśmy do testowania. Jaś, gdy tylko mama podała mu zabawkę, od razu zabrał się za jej poznawanie. Na początku był dotyk – zabawka okazała się wystarczająco miękka, by się do niej chętnie przytulać. Kolejnym krokiem było… smakowanie 🙂

Jasiek włożył zabawkę do buzi i zaczął ją podgryzać. To się nazywa prawdziwe poświęcenie w pracy testera 🙂 Na szczęście mogłyśmy ze spokojem patrzeć na te „zabiegi” wykonywane przez testera, który chciał poznać zalety przytulanki – w końcu tak jak wspominałam wcześniej – materiały, z których została zrobiona, są w pełni bezpieczne dla maluszków.

Czy było smaczne?

Zabawki dostosowane do wieku maluszka

Rodzice, jak zawsze chcą wybierać dla dzieci produkty najlepsze, najwyższej jakości. Wybór odnośnie tego, jakie zabawki dla 4 miesięcznego dziecka czy jakie zabawki dla 9 miesięcznego dziecka, nie musi być trudny. Pamiętajmy, że nie zawsze liczy się to, ile dodatkowych funkcji będzie miała zabawka. Takie proste, miłe przytulanki okazują się wspaniałym kompanem do drzemki, czy zastępują zabawki do wózka podczas spaceru.

Hug Me Bunny

Przytulankę w dziewczęcym kolorze znajdziesz…

Podsumowanie

Miękki króliczek okazał się świetnym pomysłem na zabawkę dla tak małego dziecka, jak Jasiek. Chłopiec nie powie nam jeszcze, jak bardzo podoba się mu ta zabawka, ale za to jego uśmiech schowany za tą przytulanką, wystarcza za wiele słów.

Ja od siebie mogę jeszcze dodać, że tak jak napisałam w pierwszej części tego artykułu – materiały użyte do uszycia tych króliczków są najwyższej jakości, co dodatkowo może zapewnić wszystkich rodziców takich maluszków, że jeśli szukacie pierwszej zabawki dla dziecka – zajrzyjcie do Little My World, gdzie znajdziecie takie urocze przytulanki w sam raz dla kilkumiesięcznych maluszków.

A gdy dziecko jest już trochę starsze, dalej dbajmy o jego rozwój. Pomocna może być na przykład zabawka sensoryczna – oryginalny prezent na roczek dla dziewczynki lub chłopca – o jakiej pisałam tu: Zabawka sensoryczna – test zabawki dla najmłodszych dzieci.


Produkty dla dzieci to nasza pasja i radość – codziennie rozmawiamy o nich i jako rodzice dzielimy się informacjami. Jeżeli jesteś rodzicem i chciałbyś się czegoś dowiedzieć albo podzielić wiedzą i opiniami, dołącz do naszej grupy na Facebooku. Rozmowa to fajna sprawa ツ  
Wpokoiku.pl – grupa – rozmawiamy o produktach dla dzieci

Czekamy na ciebie ツ  

Tagi do wpisu
napisany przez
Więcej od Agnieszka Pastuszka
Co kupicie taniej w marcu?
Przed Wami trzecia część zestawienia najlepszych promocji miesiąca na produkty dla dzieci...
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.