PILCH

pilch---zdjecie-głowne

O nas

Od samego początku naszej działalności naszym celem było zbudowanie marki, która będzie ceniona za pasję i zaangażowanie w tworzenie wartościowych, trwałych i pomysłowych zabawek, które pomagają w rozwoju najmłodszych. Wiemy, że właściwy dobór zabawek i materiałów edukacyjnych ma bezpośredni wpływ na zdobywanie wiedzy o otaczającym świecie, wspomaga rozwój manualny i emocjonalny oraz pobudza aktywność twórczą. Dlatego każdy z tych elementów jest szczegółowo analizowany przez naszych pracowników na etapie projektowania zabawek.

Stale współpracujemy z rodzicami oraz doświadczonym zespołem pedagogów i psychologów, aby wspólnie znaleźć odpowiedzi na pytania, jak forma zabawy wpływa na rozwój słownictwa, kreatywności, emocji i umiejętności matematycznych najmłodszych.

Jesteśmy przekonani, że zabawy powinny integrować dorosłych i dzieci. Dlatego tworzymy zabawki i gry, które pozwalają rodzicom spędzać więcej czasu ze swoimi pociechami, ucząc się, rozwijając się i jednocześnie doskonale bawiąc.

Nasze ekologiczne podejście

Kiedy wybierasz nasze produkty, masz pewność, że inwestujesz w naturalne i ekologiczne rozwiązania. Nasza marka zdaje sobie sprawę, że ochrona środowiska naturalnego i racjonalne wykorzystanie zasobów są kluczowe dla zdrowej i bezpiecznej przyszłości. Dlatego drewno, z którego produkujemy nasze zabawki i pomoce dydaktyczne, pochodzi z nadleśnictw, co zapewnia kontrolowane, racjonalne i bezpieczne dla przyrody pozyskiwanie surowca.

Wierzymy, że dbałość o środowisko naturalne powinna być nie tylko jednym z elementów procesu produkcji, ale także codziennej pracy i życia. Dlatego nasze opakowania zabawek drewnianych i edukacyjnych PILCH są wykonane z brązowej tektury z recyklingu, a foldery, ulotki, wizytówki i instrukcje drukujemy na papierze ekologicznym.

Autorskie projekty

Wybierając zabawki od PILCH, możesz mieć pewność, że otrzymujesz produkty wyprodukowane w polskim zakładzie, zaprojektowane przez wybitnych specjalistów, z drewna pozyskiwanego z nadleśnictw w sposób kontrolowany i posiadającego odpowiednie atesty. Jednak, to nie wszystko. W PILCH szczególną wagę przywiązujemy do estetyki i jakości wykonania, a wszystkie nasze produkty są unikatowe. Nie powielamy pomysłów na zabawki edukacyjne. Wszystkie nasze zabawki są wynikiem autorskich projektów, które są efektem wielogodzinnych dyskusji, wymiany setek maili między kreatywnymi projektantami, a także autorytetami z dziedziny pedagogiki i psychologii.