Pluszaki – niepowtarzalne metryczki dla niemowląt

pojemnik na zabawki
Metryczki dla niemowląt to wspaniała pamiątka na lata. Mogą być one oryginalnym pomysłem na prezent.

W niemowlęcych metryczkach umieszczamy takie unikatowe dane, jak data urodzenia czy wzrost i waga maluszka tuż po urodzeniu. Tradycyjne metryczki są przygotowywane zazwyczaj w formie ozdobnej kartki ze zdjęciem, małej książeczki, spotkałam się także z takimi spersonalizowanymi ubrankami. Jednak Pluszanki, które robią pluszaki w formie metryczek, zdecydowanie się wyróżniły na tle standardowych metryczek.

Pluszowa pamiątka z narodzin

Pluszanki na życzenie wykonują spersonalizowane pluszaki, które naszyte na sobie mają: imię dziecka, datę i godzinę narodzin oraz wagę urodzeniową i wzrost tuż po urodzeniu. Moim zdaniem najfajniejsze w nich jest to, że każdy miś ma wielkość taką, jak dziecko w dniu narodzin. Dzięki temu, możemy porównywać, jak maluszek szybko rośnie, co jest bardzo poruszające dla każdego rodzica.

Czy takie pluszaki spodobają się dzieciom?

Zwykle metryczki to prezent bardziej dla rodziców, którzy na pamiątkę zachowują sobie takie dane o maluszku. Propozycja Pluszanek łączy w sobie dane dla rodziców i formę, która spodoba się najmłodszym. Takie pluszaki mogą być z pewnością pierwszą zabawka dziecka do wyboru są różne formy tych maskotek, między innymi: misie, kotki, pieski, wróżki czy myszki.
Przed testowaniem pluszowej metryczki dokładnie ją obejrzałam i zauważyłam, że jest wykonana bardzo starannie, każdy szczegół został dopracowany. Ale nie tylko moje zdanie się tu liczy, ponieważ ważny jest przede wszystkim głos małego testera, któremu pluszowego szopa postanowiłam zawieźć osobiście.

Metryczka Pani Szop

Spersonalizowaną metryczkę ze wzorem dla dziewczynki zamówicie…

Pierwsze spotkanie testera z pluszowym Marcelem było niezwykle udane. Chłopiec od razu chętnie wyciągał po niego rączki, a miękki materiał z jakiego uszyto metryczkę nadaje się do długiego przytulania. Pluszak dawał radę odwracać uwagę testera nawet wtedy, gdy zaczynał on marudzić, że nudzi mu się już nasze spotkanie 🙂

Szop Marcel okazał się niezwykle smaczny 🙂

Pamiątka na całe życie

W końcu nadszedł moment na porównanie wzrostu testera i pluszaka. Metryczka, tak jak wspomniałam, szyta jest na indywidualne zamówienie i jej długość odpowiada wzrostowi maluszka tuż po narodzinach. Rodzice mogą więc na bieżąco obserwować i porównywać, jak dziecko szybko rośnie. Moim zdaniem fajnie w jakichś odstępach czasu robić zdjęcie dziecko wraz z metryczką, aby mieć później piękną fotograficzna pamiątkę z dzieciństwa.

Metryczka Rudy Lis

Możecie znaleźć ogromny wybór wzorów tych pluszowych metryczek. Taki jak na zdjęciu kupisz…

Możemy porównywać, jak nasz maluszek szybko rośnie.

Podsumowanie

Pluszowe metryczki wzrostu dziecka to świetny pomysł na pamiątkowy prezent. Możemy kupić go jako rodzice naszym maluszkom na pamiątkę, a jako ciocie czy babcie, możemy podarować taką spersonalizowana pamiątkę rodzicom. Pluszowy szop, jak zauważyłyśmy podczas naszej sesji, dzięki kontrastowym kolorom bardzo przyciąga uwagę takich małych dzieci jak nasz tester. Dzięki temu metryczka może pełnić także funkcję zabawki do przytulania.

Jeśli szukacie ubranek dla takich małych dzieci, to możecie zobaczyć moja propozycje tutaj: Ubranka dla dzieci – coś dla małego Łapserdaka.


Produkty dla dzieci to nasza pasja i radość – codziennie rozmawiamy o nich i jako rodzice dzielimy się informacjami. Jeżeli jesteś rodzicem i chciałbyś się czegoś dowiedzieć albo podzielić wiedzą i opiniami, dołącz do naszej grupy na Facebooku. Rozmowa to fajna sprawa ツ  
Wpokoiku.pl – grupa – rozmawiamy o produktach dla dzieci

Czekamy na ciebie ツ  

Tagi do wpisu
napisany przez
Więcej od Agnieszka Pastuszka
Katalog świąteczny
Przygotowaliśmy katalog elektroniczny z myślą o zbliżających się świętach. Znajdziemy w nim...
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.