Pluszanki

Pluszanki — dlaczego są wyjątkowe?

Na pewno nie raz spotkałaś się ze standardowymi metryczkami z informacjami o dacie urodzin, długości i wadze dziecka. Zazwyczaj są tworzone w formie plakatów i wiszą na ścianie zdobiąc pokój smyka. To oczywiście śliczna ozdoba, ale można pójść o krok dalej i zamówić metryczkę w całkowicie innej wersji, niezwykle przyjaznej dzieciom.

Pluszanki proponują przepiękne maskotki! To właśnie te radosne, miękkie postacie noszą na sobie wszelkie ważne dane dotyczące pierwszych dni życia twojej pociechy. Maluszek ma więc nie tylko sentymentalną pamiątkę, o której świadomie dowie się za kilka lat. Otrzymuje przede wszystkim wspaniałego przyjaciela, do którego może się zawsze przytulić.

Mały pluszak na całe życie

Rudy lis? A może zabawny szop? Przyjazny leniwiec lub całkowicie niegroźny nietoperz? Propozycji do wyboru jest mnóstwo! Małe metryczki w formie ślicznych zwierzątek spodobają się każdemu dziecku, które również jako dojrzały nastolatek doceni pamiątkową, pluszową zabawkę. Do wyboru jest mnóstwo wesołych postaci, które twoja pociecha może zabrać ze sobą na spacer wózkiem.

Metryczki Pluszanek to niespotykane propozycje chwytające za serce. Są wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów. Solidne pluszaczki nie są takie łatwe do zniszczenia! Dziecko może je miętosić i tulić do siebie za każdym razem, gdy poczuje potrzebę bliskości.

Personalizacja idealna na prezent

A jeśli szukasz czegoś więcej… czegoś, co z pewnością zaskoczy malucha, to spodoba ci się metryczka o wzroście dziecka. Wyobraź sobie pszczółkę, sowę, a nawet uśmiechniętą króliczkę, które mają taką samą wysokość, jak twoje dziecko zaraz po urodzeniu. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz na bieżąco porównywać maskotkę ze swoim brzdącem i patrzeć, jak rośnie w oczach.

To idealny pomysł na prezent dla zaprzyjaźnionej przyszłej mamy, która ucieszy się z tak niezwykłe pamiątki. Możesz również podarować jej voucher, dzięki któremu sama zdecyduje, jak ma wyglądać pluszak. Już teraz odwiedź Pluszanki i zdecyduj, która z tych fantastycznych postaci już niebawem trafi w twoje ręce.

10% rabatu na hasło:
wpokoiku