Poduszka dla dzieci – coś wyjątkowego dla małych kociarzy

poduszka dla dzieci
Twoje dziecko lubi spać z przytulankami? Znalazłam wyjątkową poduszkę, która zastąpi pluszowe misie.

Ozdobna poduszka dla dzieci w kształcie kota od Little Dreams miała zadanie specjalne. Musiała spodobać się aż dwóm naszym testerkom – Poli i Tosi. Jak ten biały kotek wypadł podczas przytulaśnego testu?

Jak poduszka wypadnie w teście Poli i Tosi?

Uśmiechnięta poduszka dla dzieci – czy jej wygląd przypadnie do gustu testerkom?

Jako pierwsza do testowania zgłosiła się mała Pola. Jak już pewnie kojarzycie z jej poprzednich testów, musi ona zawsze brać udział w rozpakowywaniu produktu. Nie inaczej było i tym razem. Po odpakowaniu poduszki dla dzieci małe rączki od razu zaczęły ją ugniatać. Czy okazała się wystarczająco miękka? Z pewnością, bo Pola zachwycona długo tarmosiła poduszkowego kotka. Na szczęście on wszystko znosił z uśmiechem 😉

Poduszka w kształcie kota

Spodobała Ci się ta poduszka? Znajdziesz ją…

Sam uśmiech kotka też bardzo jej się spodobał. Zadowolona na pytania “Gdzie jest kotek?” wskazywała palcem na jego oczka. Co ciekawe, na stronie producenta tej poduszki ozdobnej dla dzieci przeczytałam, że oczy i buźka poduszki są rysowane odręcznie. Dlatego wygląd każdej z nich może się minimalnie różnić, co moim zdaniem jest bardzo fajne.

Pola szybko “zaprzyjaźniła się” z kocim przyjacielem

O tym jak kot został lwem

Po długim zapoznawaniu się Poli z kotkiem, przyszedł czas na naszą drugą testerkę, która już zaczynała się niecierpliwić. Ona także chciała się z nim zaprzyjaźnić. Gdy tylko Tosia dostała go do swoich rąk, od razu zaczęło się przytulanie. Nic dziwnego, poduszka jest tak miła w dotyku i mięciutka, że sama z chęcią chwilkę bym na niej odpoczęła. Ale nie ma tak dobrze, Tosi poduszka spodobała się tak bardzo, że już jej nie odda.

Biały kotek szybko zyskał u Antosi nowe imię. Od teraz możecie mówić do niego “Lewek” 🙂 Tak właśnie zwraca się do niego jego mała właścicielka.

Tosia i jej “Lewek” 🙂

Poduszka w kształcie chmurki

Jeśli podoba Ci się poduszka w kształcie śpiącej chmurki, znajdziesz ją…

Poduszka dla dzieci – towarzysz zabaw i snów

Gdy po zabawie z kotkiem, dziewczynki dopadło zmęczenie, poduszka odzyskała swoje główne znaczenie. Tosia z chęcią przytuliła do niej swoją główkę, aby udać się do krainy snów. Jak kotek sprawdził się w tej roli?

Tosia była zachwycona! Z przyjemnością leżało jej się na tej miękkiej poduszce. “Lewek” okazał się także świetną przytulanką, do której Tosia z przyjemnością tuliła się zasypiając.

Podsumowanie testu poduszki dla dzieci

Co mogę na koniec powiedzieć o tej poduszce? Myślę, że zachwycone testerki zrobiły za mnie największą część roboty. Bo cóż jeszcze mogę dodać, jeśli widzimy, jak doskonale poduszka sprawdziła się nie tylko jako poduszka, ale także jako przytulanka do snu i towarzyszka zabaw 🙂

Z pewnością mogę stwierdzić, że fajne jest to, że takie poduszki dekoracyjne dla dzieci pasują do każdego wnętrza. Wygląda bardzo dobrze, gdy leży sama, ale także w towarzystwie innych poduszek. Ja do testu zaangażowałam dwie dziewczynki, ale poduszka z pewnością spodoba się też chłopcom. Jej kolor i kształt są bardzo uniwersalne 🙂

Do spania na takiej poduszce przydałby się jeszcze kocyk. Jaki? Przeczytacie o tym w moim poprzednim artykule: W sam raz na chłodny czas – testujemy kocyk dla dzieci.

napisany przez
Więcej od Agnieszka Pastuszka
Poduszka do karmienia – za co pokochały ją Mamy
Zadaniem moim i naszych testerów jest wybieranie jak najlepszych produktów po to,...
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.