Polka Manolka

Polka-Manolka-top-do-wpisów

Kilka słów o nas

Kiedy miała pojawić się na świecie nasza córeczka, kompletnie się zagubiliśmy podczas kompletowania wyprawki. Poszukiwanie produktów, które były nam potrzebne, oraz tych, które były dobrej jakości, powodowało u nas ogromny stres. Wraz z narodzinami naszego pierwszego dziecka, pojawił się w naszej głowie pomysł na miejsce, w którym można kompleksowo zrobić zakupy dla dziecka. Tak powstał w 2018 roku nasz sklep stacjonarny, a po roku sklep internetowy

Nasz cel:

Naszym celem w Polka Manolka było stworzenie miejsca, w którym dostępne są produkty dobrej jakości, a rodzice oraz wszyscy odwiedzający nasz sklep mogą liczyć na profesjonalne doradztwo w doborze artykułów dla maluchów. Dodatkowo, w naszym sklepie znajduje się cała potrzebna wyprawka również dla mam. Mamusie będą szczęśliwe nie tylko robiąc zakupy dla dzieci, ale również dla siebie.

Co znajdziesz w naszym sklepie

W Polka Manolka znajdziecie między innymi: całą wyprawkę dla mamy do porodu oraz w okresie połogu; ubranka zarówno dla na najmłodszych jak i trochę starszych; meble do pokoju dziecka. Mamy specjalny dział z wózkami i akcesoriami do podróży. Stale zwiększamy naszą ofertę, tak żeby obsługiwać jak najbardziej kompleksowo odwiedzających nas klientów.