Półki do pokoju dziecięcego – test z głową w chmurach

Półki do pokoju dziecięcego
Jak poradzić sobie z mnóstwem ozdób i drobiazgów w dziecięcym pokoju? Rozwiązanie możemy zawiesić na ścianie! Czy półki wiszące do pokoju dziecięcego poradzą sobie z bałaganem?

Wszelkie dziecięce skarby możemy poukładać na półkach wiszących. Półki chmurki do pokoju dziecięcego, jakie mamy od Moliland, postanowiłam zawiesić w pokoju Emilki. Zobaczcie, jak będą wyglądać na ścianie…

Przyjrzyjmy się szczegółom

Każda półka chmurka wygląda ślicznie, ale zanim zawiesimy je na ścianie, przyjrzyjmy się danym technicznym. Wszystkie 3 półki do pokoju dziewczynki w zestawie zostały wykonane z płyty o grubości 18 mm – dzięki temu będą bardzo wytrzymałe. Wymiary blatu dużej półki to 50 cm x 15 cm, dwie mniejsze półki mają blaty o wymiarach po 34 cm x 10 cm.

Zestaw półek-chmurek

Trzy urocze białe półki kupisz…

Aby zamontować te półki na ścianę dla dzieci od razu w zestawie dostajemy mocowania gratis, dlatego tuż po poznaniu kwestii technicznych możemy przejść do zawieszenia ich.

Montujemy półki na ścianę do pokoju dziecięcego

Emilce półki spodobały się od razu, gdy tylko wyjęłyśmy je z kartonu. Dlatego dziewczynka chce uczestniczyć w każdym etapie ich zawieszania na ścianie – to do niej należy zadanie wyboru, od której półki zacząć. Wybór, dość oczywisty, pada na największą chmurkę, teraz tata może wziąć się za montowanie.

Największa chmurka zostaje zwieszona najwyżej nad jej łóżkiem. Tuż pod nią są dwie mniejsze. Teraz Emilka może podziwiać efekt końcowy. Jak podobają jej się wiszące nad jej głową chmurki? Zobaczmy jak pasują u niej te półki do pokoju dziecięcego.

Z głową w chmurach – półka wisząca do pokoju dziecięcego

Emilka jest zachwycona półkami. Te białe chmurki prześlicznie wyglądają na tle różowej ściany. Dziewczynka stara się dosięgnąć najwyższej z półek, ale jej się nie udaje. Ta największa chmurka będzie służyła jej mamie, która będzie mogła odkładać na nią rzeczy, bez obawy, że Emilka po nie sięgnie.

Półka Piłka Nożna

Półkę dla fana piłkarzy kupisz…

Gdy półki już wiszą, możemy zastanowić się, które ze skarbów Emilki możemy na nich poukładać. Nowa właścicielka półek od razu decyduje, że poukłada na nich swoje ulubione zabawki. Teraz już z pewnością mogę stwierdzić, że półki bardzo jej się podobają, skoro będą pełnić zaszczytną rolę miejsca na ukochane pluszaki 🙂 Jedna z chmurek to teraz także półka na książki dla dzieci, gdzie Emilka odkłada te bajki, które mama czyta jej na dobranoc.

Podsumowanie

Wiszące półki do dziecięcego pokoju są świetnym rozwiązaniem, gdy mamy mało przestrzeni, a chcemy zachować porządek. Jeśli wybierzemy takie śliczne półeczki, jak te białe chmurki, dziecko z przyjemnością będzie tak jak Emilka, odkładać rzeczy na miejsce.

Do tego są one świetną ozdobą pokoju. Ich biały kolor pasuje do każdego koloru ścian i świetnie będą wyglądały we wnętrzu każdego dziecięcego pokoiku.

Trzeba przyznać, że ten pokój wygląda teraz bardzo ładnie. Co zrobić, żeby dziecko utrzymywało w nim porządek? Moje rady przeczytacie tu: Kosz na zabawki – jak nauczyć dziecko utrzymywać porządek?


Produkty dla dzieci to nasza pasja i radość – codziennie rozmawiamy o nich i jako rodzice dzielimy się informacjami. Jeżeli jesteś rodzicem i chciałbyś się czegoś dowiedzieć albo podzielić wiedzą i opiniami, dołącz do naszej grupy na Facebooku. Rozmowa to fajna sprawa ツ  
Wpokoiku.pl – grupa – rozmawiamy o produktach dla dzieci

Czekamy na ciebie ツ  

Tagi do wpisu
napisany przez
Więcej od Agnieszka Pastuszka
Kosz na zabawki – jak nauczyć dziecko utrzymywać porządek?
Nieporządek w pokoju dziecka to tak naprawdę bałagan, który zwykle posprzątać musimy...
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.