Project by Alice

Dlaczego Project by Alice?

Ta niezwykła marka powstała z potrzeby podarowania dzieciom możliwości prawidłowego rozwoju między innymi poprzez zabawę. Na wirtualnych półkach sklepu internetowego znajdziesz na przykład elementy wyprawki, niezbędne do powitania maluszka na świecie tak, by czuł się bezpiecznie. To również miejsce, w którym czekają tekstylia, meble i inne elementy wystroju dziecięcego, dzięki którym stworzysz przytulne miejsce, w którym można swobodnie wypoczywać, bawić się i uczyć.

To, co maluchy kochają najbardziej

Czy wspaniała, niczym niezmącona zabawa! W sklepie internetowym Project by Alice znajdują się starannie wyselekcjonowane akcesoria zapewniające smykom kreatywne spędzanie czasu. To na przykład puzzle 3D, z których można składać skomplikowane konstrukcje, takie jak sejf, silnik pneumatyczny czy wóz straży pożarnej. Te wszystkie elementy trzeba gdzieś składować i o tym też pomyśleli twórcy sklepu. Czekają w nim kosze i pojemniki na dziecięce skarby.

Maluchy często szukają atencji, ale bywają momenty, w których potrzebują spokoju i wyciszenia. Swoją oazę znajdą w uroczych tipi. Project by Alice proponuje zarówno gotowe zestawy namiotów i akcesoriów oraz możliwość ich własnej kreacji. W takim miejscu można swobodnie oglądać i czytać książeczki, spać i bawić się z rówieśnikami.

Dziecięcy pokoik marzeń

Jaki powinien być? Według Project by Alice – bezpieczny, o przyjemnym designie, funkcjonalny. Dlatego w sklepie internetowym czekają komfortowe meble dedykowane dzieciom i niemowlętom, wygodne materace, śliczne baldachimy i huśtawki. Nie brakuje też zegarów i atrakcyjnych form oświetlenia. Wszystko po to, by twoja pociecha mogła spędzać czas w miejscu uszytym na miarę jej potrzeb.

A gdy zechcesz wybrać się ze smykiem na spacer, tutaj kupisz akcesoria przydatne o każdej porze roku. To między innymi śpiworki, kocyki, wkładki i mufki do wózeczków oraz nosidełek. Project by Alice polecamy z całego serca jako miejsce, w którym zrobisz kompleksowe zakupy dla dzieci w różnym wieku.