Projektory dla dzieci marki Pabobo – które warto wybrać?

dziewczynka trzyma w rączkach projektor wieloryba

Projektory dla dzieci są nieodzownym elementem podczas usypiania. To najlepszy przyjaciel każdego malucha już od pierwszych dni życia. Te, które poznacie dzisiaj są dostępne w dwóch wersjach: projektory pluszowe oraz projektory Musical Stars. Obie kradną serca rodziców i oczywiście ich pociech. Czym dokładnie się wyróżniają?

Abakusbaby - dystrybutor i importer innowacyjnych artykułów dla najmłodszych

Projektory dla dzieci Pabobo oraz inne wysokiej jakości, funkcjonalne produkty wspomagające opiekę nad maluchami od cenionych, światowych marek to bogata oferta, jaką oferuje Abakusbaby.

Uwielbiam ich artykuły, ponieważ są starannie dobrane, przechodzą pozytywnie niezbędne testy oraz przede wszystkim spełniają wszelkie europejskie normy bezpieczeństwa. A to dla mnie jako mamy kluczowe przy wyborze produktów dla dzieci. Przy tym cieszą się pochlebnymi opiniami w mediach, wśród organizacji branżowych, a także rzecz jasna pośród samych rodziców.

Ja i mój maluch mieliśmy przyjemność osobiście przetestować niesamowite projektory dla dzieci Pabobo. Chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami i opowiem o tym:

Projektor pluszowy Aqua Dream Wieloryb - mięciutki przyjaciel każdego malucha

dziewczynka ze światełkami z projektora na buzi

Pierwszy z projektorów dla dzieci, który od razu skradł moje serce. Przede wszystkim fantastycznie wykonany, swoim wyglądem do złudzenia przypomina prawdziwego wieloryba o przyjaznych oczach. Utrzymany w biało-szaro-granatowej kolorystyce. Stworzony z przyjemnego, miękkiego materiału – pluszu. Na grzbiecie Wieloryba znajduje się niesamowity projektor wyświetlający animacje. A dokładniej są nimi poruszające się fale oraz rybki, które pomagają maleństwu spokojnie zasnąć.

wieloryb projektor

zbliżenie na projektor wieloryb

Pluszowe projektory dla dzieci w kształcie Wieloryba przeznaczone są dla maleństw w wieku 0 m+. Zachwycają swoimi niepowtarzalnymi cechami, jak:

  • 2 kołysanki do wyboru,
  • 3 rodzaje białego, kojącego szumu – bicie serca, deszcz oraz fale,
  • możliwością regulacji dźwięku oraz intensywności światła,
  • wygodnym zasilaniem 3 bateriami AA,
  • zdejmowaną pluszową podstawą, która można bez problemu uprać w pralce.

dziewczynka siedzi w łóżku z projektorem wielorybkiem

projektor wieloryb i grzybek

Projektory Pabobo

w różnych uroczych kształtach, które pomogą Twojemu dziecku zasnąć

To genialny uspokajacz, a także usypiacz, który sprawdził się u nas od razu. Dodam, że dźwięki oraz projekcje można używać niezależnie. Do tego wyłączają się automatycznie.

Projektor Musical Stars - czujny Grzybek

radosna dziewczynka trzyma pluszowego wieloryba w łóżeczku

Projektory dla dzieci z serii z serii Musical Stars mogą służyć maluchom już od pierwszych dni życia. W nasze ręce trafił fenomenalny model w kształcie grzybka. Również tak jak w przypadku pluszowego projektora Wieloryba, wywarł na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Grzybek utrzymany jest w delikatnych barwach. Dół-trzon jest w kolorze białym, z kolei kapelusz – niebieskim. Projektor ten został wzbogacony w czujnik płaczu. Kiedy tylko wykryje płacz naszego maleństwa – uruchamia urządzenie na 10 minut. To genialna funkcja, która, można rzec, czuwa nad moją pociechą.

dziewczynka ułożona do snu z włączonym projektorem grzybkiem

Czym wyróżniają się powtarzalne projektory dla dzieci Musical Stars?

  • aż 3 kolorami wyświetlania – niebieskim, pomarańczowym, a także zielonym, które mogą się zmieniać bądź przybierać jeden stały kolor do wyświetlania;
  • delikatnymi dźwiękami, które pomagają maluszkowi spokojnie usnąć. Mowa o kojącej kołysance towarzyszącej animacji. Można regulować poziom jej głośności bądź całkowicie wyłączyć;
  • projekcją przepięknego, gwieździstego nieba w różnej kolorystyce;
  • zasilaniem bateryjnym.

kapelusz grzybka z gwiazdkami
przyciski sterujące na projektorze grzybku

Projektory dla dzieci Pabobo - dlaczego warto ich używać?

Projektory dla dzieci tej marki posiadają mnóstwo zalet. Są przede wszystkim pomocnikiem maluchów i rodziców. Niemowlęta mają zupełnie inny cykl snu niż dorośli. Budzą się w nocy dużo częściej. Projektory pomagają w ponownym zaśnięciu, dzięki kojącym, ale również uspokajającym dźwiękom i animacjom.

dziewczynka wskazuje rączką światełka

Dużą zaletą projektorów dla dzieci jest zapewnienie optymalnej ilość światła, która przede wszystkim nie przeszkadza maluchowi podczas zmiany pieluszki w porze nocnej. Mamy nie muszą zapalać dodatkowej lampki, a maluszek może dalej spać spokojnie bez niepotrzebnego rozbudzanie.

I oczywiście rzecz oczywista – projektory wyglądają przepięknie! Są świetną ozdobą pokoju, a przy tym bardzo funkcjonalną. Maluszek i jego mama mogą spać spokojnie w otoczeniu przyjemnych dźwięków, a także ciekawych animacji.

metka na projektorze wielorybie

Uważam, że taki projektor może z powodzeniem uzupełnić wyprawkę! Zapewne pomoże każdej młodej mamie podczas usypiania noworodka. A skoro już jesteśmy w tym temacie, przeczytajcie mój artykuł „Kosmetyki dla niemowląt, których nie może zabraknąć w wyprawce”, by jak najlepiej się przygotować na powitanie dziecka.

napisany przez
Więcej od Sara Duszyńska
Pomoce logopedyczne Arson – niezbędne wsparcie prawidłowego rozwoju dziecka
W ostatnim czasie szukałam ćwiczeń logopedycznych dla mojej pociechy. I tak natrafiłam...
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.