Puls-Art

Puls-Art (5)_Easy-Resize.com

Puls-Art — tutaj pulsuje serce natury

Kilkadziesiąt lat doświadczenia w branży to tylko wierzchołek góry lodowej powodów, dla których warto skorzystać z oferty marki. Puls-Art uczy, edukuje, chce rozmawiać o środowisku i dbać o jego przyszłość. Natura inspiruje do tworzenia pięknych rzeczy, ale 

też prosi o pomoc. Jeśli więc zależy ci na tym, by cały ekosystem przetrwał i cieszył ciebie i twoje dziecko przez wiele lat, odkryj wyjątkowe produkty powstałe z miłości do otaczającego nas świata… i do dzieci.

Wspomnienie twojego dzieciństwa

Puls-Art to miejsce pełne edukacyjnych, rozwojowych zabawek dla maluchów. Przespaceruj się po intuicyjnym sklepie internetowym i zerknij na te, które twoim zdaniem najskuteczniej zajmą dziecko. Poznaj przepiękne, drewniane klocki w formie układanki. Być może pamiętasz podobne ze swojego dzieciństwa? Twój szkrab dzięki nim zobaczy urocze grafiki z wizerunkami kwiatów, domowych zwierząt, ptaków, owadów czy mieszkańców lasu.  

Na stronie czekają też takie klasyki, jak domino, karty do gry czy memory. Na pewno większość z tych propozycji znasz z okresu, kiedy sama byłaś małą dziewczynką. Wszystkie dostępne produkty są zaprojektowane i wykonane przez załogę firmy. Doceniajmy polskie wyroby, zamiast kupować tanie, często niebezpieczne zabawki niewiadomego pochodzenia.

Edukacja przez zabawę

To najlepszy sposób, by wspomóc dziecko w prawidłowym rozwoju. Puls-Art proponuje między innymi drewniane, ciekawe łamigłówki. W ofercie czekają również takie perełki jak dendrofon, tablice dźwiękowe, magnetyczne, czy leśne pieczątki i makiety. Oczywiście maluchy nie zawsze mają ochotę na poznawanie nowych rzeczy, czasami potrzebują starej, dobrej rozrywki 😉

Tutaj świetnie sprawdzą się kolorowanki, puzzle czy klocki. Wiemy, o czym sobie pomyślałaś… Że tego typu produkty również przyczyniają się do optymalnego progresu szkraba. I o to właśnie chodzi. By dzięki przyjemnym aktywnościom, dziecko mogło poznawać otaczający go świat i z biegiem czasu przyczyniać się do dbałości o nasze środowisko. 

  • ul. Wojska Polskiego 15
  • 78-320 Połczyn-Zdrój
  • +48 94 36 62 347
  • +48 665 541 415
  • +48 94 36 62 030
  • biuro@puls-art.pl