Recaro

recaro-dziecko

RECARO - Foteliki samochodowe i wózki dziecięce

RECARO są projektowane w Niemczech, a ich produkcja w większości odbywa się w Europie, co gwarantuje najwyższą jakość, która wraz z wyjątkowymi cechami użytkowymi i wzornictwem co roku doceniane jest w najbardziej prestiżowych konkursach branżowych takich jak German Design Award, Plus X Award czy RED DOT Award. Naszym celem jest opracowanie systemów bezpieczeństwa dzieci, które wyznaczają nowe standardy w zakresie bezpieczeństwa, wygody i wzornictwa. Na długo przed rozpoczęciem produkcji seryjnej każdy produkt przechodzi rygorystyczne testy.

Wymagające testy bezpieczeństwa

W najbardziej wymagających testach bezpieczeństwa przeprowadzanych co roku przez niezależne europejskie instytuty badawcze jak ADAC czy Stiftung Warentest foteliki RECARO zdobywają bardzo wysokie noty. W testach w 2021 roku aż dwie nowości RECARO Mako Elite 2 i RECARO Tian Elite uzyskały 4 gwiazdki za bezpieczeństwo.

RECARO - zaufanie wśród milionów rodziców

Nieustanne dążenie do doskonałości sprawia, że produkty RECARO znajdują zaufanie wśród milionów rodziców na całym świecie szukających najlepszych rozwiązań dla siebie i swoich dzieci. Zakup fotelika dziecięcego jest kwestią zaufania, a dobra konsultacja jest kluczem do znalezienia odpowiedniego produktu dla twojego dziecka. Dlatego nasi specjaliści są dostępni, aby odpowiedzieć na wszelkie pytania, które możesz mieć po dokonaniu zakupu.