Rollo Kids

rollo-kids-top

Czym się kierujemy?

Wszystkie produkty oferowane przez Rollo Kids posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa, aby zapewnić dzieciom maksymalną ochronę. Nie idziemy na skróty i zawsze dążymy do tego, żeby każda wizyta u nas była wyjątkowa. Odmawiamy akceptacji „bylejakości”. Uważamy, że dzieciństwo jest zbyt ważnym okresem w życiu, żeby korzystać z tymczasowych rozwiązań. Dlatego też preferujemy jakość oferowanych produktów i staramy się współpracować z polskimi firmami.

Co znajdziesz w naszym sklepie

Jako sklep RolloKids oferujący szeroki wybór produktów dla dzieci w różnym wieku. Na stronie internetowej można znaleźć wiele kategorii zabawek, w tym gry planszowe, puzzle, klocki, lalki, samochodziki oraz wiele innych. Znajdziecie tutaj wiele zabawek edukacyjnych, które są idealne dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Dzięki nim dzieci mogą rozwijać swoje umiejętności i zdolności, a jednocześnie bawić się i mieć świetną zabawę.

I co jeszcze...

Oczywiście zabawki, to nie jedyne rzeczy, jakie znajdziecie u nas. Mamy olbrzymi wybór akcesoriów do wyposażenia pokoju dziecka, od dywanów i lamp po baldachimy i tipi. Warto też zajrzeć do naszego działu z ubraniami i dodatkami, gdzie czekają na was chusty, buciki, czapki i opaski. No i koniecznie musicie zobaczyć nasz dział z wózkami, gdzie nie tylko znajdziecie wiele modeli wózków, ale też foteliki, śpiworki, otulacze i wiele akcesorów do wózka i na spacer

  • ul. Piłsudskiego 50
  • 05-410 Józefów
  • 534 654 200