Rozszerzanie diety dziecka — jak zrobić to dobrze?

Twoja pociecha skończyła lub niedługo skończy wyczekiwane 6 miesięcy? Starasz się przygotować do rozszerzania diety jak najlepiej?

Oprócz dobrej jakości posiłków ważne są także akcesoria dla dzieci ułatwiające początki przygody z jedzeniem. Według mnie najlepszą ofertę tego typu produktów posiada marka Mymyni. Bogaty asortyment, który zawiera silikonowe talerzyki i miseczki, sztućce do nauki samodzielnego jedzenia oraz śliniaki z kieszonką. Przyczyniające się do dużo prostszego przejścia przez cały proces, jakim jest rozszerzanie diety. Wszystkie są praktyczne, nowoczesne, wykonane z materiału najwyższej jakości, bezpiecznego dla najmłodszych.

Z tego artykułu dowiesz się:
– dlaczego warto wybrać silikonowe naczynia?

– jakie sztućce i akcesoria są bezpieczne dla dzieci?

Silikonowe naczynia, by jedzenie nie było nudne

Jako rodzic na pewno zwracasz uwagę na bezpieczeństwo swojego brzdąca. Silikon, z którego są wykonane naczynia Mymyni nie zawiera szkodliwych substancji. Maluchom nie stanie się krzywda, nawet jeśli zdecydują się oblizać brzegi naczynia czy je ugryźć 😉 W ich składzie nie znajdziesz lateksu, BPA, PVC i ftalanów. Na pewno ucieszysz się z faktu, że te produkty możesz myć w zmywarce i podgrzewać w piekarniku. 

Zwróć uwagę na wygląd talerzyków i miseczek. Niektóre z nich mają przyjazne kształty zwierzątek. Inne są z przegródkami, co ciekawie urozmaica wybieranie smakołyków z naczynia. W ofercie znajdują się też talerzyki 2w1 z rurką do picia. Dziecko może w jednym naczyniu otrzymać zarówno stały, jak i płynny posiłek. 

Te akcesoria dla dzieci pozwalają cieszyć się pierwszymi posiłkami, uczą samodzielnego jedzenia i jednocześnie wpływają na rozwój motoryczny najmłodszych. Podstawy naczyń posiadają przyssawki, które zapobiegają ich przesuwaniu oraz wyrzucaniu talerzyków i miseczek przez dzieci podczas jedzenia. 

Mymini

Rozszerzenie diety

Silikonowe sztućce do skutecznej nauki jedzenia

Są stworzone z myślą o maluchach, w sam raz na pierwsze próby samodzielnego jedzenia. Ich ergonomiczna konstrukcja świetnie dostosowuje się do malutkich rączek. Łyżeczki rozwijają zdolności motoryczne. Zostały wykonane z bezpiecznego silikonu spożywczego. Są trwałe, a także elastyczne. Twojej uwadze polecam zarówno klasyczne łyżeczki, jak i zestawy sztućców wzbogacone o wypukłe wzorki, które pomagają szkrabom podczas bolesnego ząbkowania.

Dzieci uczą się przez zabawę. Nie inaczej jest z jedzeniem. Dlatego chcąc uniknąć poplamionych ubranek sięgnij po śliniaki silikonowe z kieszonką. Unikatowa budowa pozwala na zapięcie śliniaków na plecach dzieci. Są wygodne, nie przesuwają się, ponadto są elastyczne i miękkie, dlatego maluchy bardzo je lubią. Mymyni proponuje kilka wersji kolorystycznych, by trafić w gust twojego dziecka 🙂

W sklepie internetowym marki czekają nie tylko akcesoria przydatne podczas rozszerzania diety. Znajdziesz tutaj również kosmetyki pielęgnacyjne, takie jak szampony, żele i pasty do zębów. Poznasz też przyjemne kocyki oraz praktyczne gryzaki i zawieszki do smoczków. Możesz liczyć na duży wybór. Bezpieczne propozycje, wykonane między innymi z silikonu mają właściwości sensoryczne, by wspierać prawidłowy rozwój dziecka. Już teraz zajrzyj na stronę Mymyni i podaruj swojemu maluchowi atrakcyjne akcesoria, z których będzie korzystać codziennie. 

 

 

napisany przez
Więcej od Julia
Project by Alice
Project by Alice - sklep internetowy pełen wyjątkowego asortymentu dla dzieci w...
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.