Meble Wróbel

Meble Wróbel — z miłości do drewna

Drewno sosnowe to szlachetny materiał. Klasyczny, ale dający mnóstwo możliwości tworzenia z niego nowoczesnych mebli. Meble Wróbel doskonale wie, jak je wykorzystać, by stworzyć przyjazne dzieciom łóżka, wspomagające błogi, spokojny sen. Solidne wykonanie, finezyjne wzornictwo, bezpieczeństwo — jeśli te cechy interesują cię najbardziej, to jesteś w idealnym miejscu.

Najmniejsze brzdące potrzebują dodatkowej ochrony w trakcie snu. Dlatego tworzone z myślą o nich łóżeczka mają zaokrąglone krawędzi i barierki. Są wykonane z bezpiecznych, certyfikowanych materiałów i malowane farbami odpowiednimi do kontaktu z maluchami.

 

Nastolatki chcą się wysypiać

Dzięki drewnianym łóżkom od Stolarstwo Wróbel mogą spać, ile im się podoba 🙂 Wygodne meble spodobają się dziewczynkom i chłopcom ze względu na ponadczasowy styl i komfortowe rozwiązania, takie jak ciekawe zagłówki czy miejsce do przechowywania pościeli. W katalogu dostępnym na stronie internetowej możesz razem z dzieckiem znaleźć to wymarzone łóżko, które idealne wpisze się w wizję nastolatka.

Wybierz spośród gotowych realizacji lub wspólnie z pocieką stwórzcie coś absolutnie nowego. Firma Meble Wróbel oferuje łóżka w aż 10 kolorach, więc bez problemu znajdziesz tutaj mebel do pokoju twojego dziecka. Większość z nich można wyposażyć w dodatkowe szuflady (pojedyncze, podwójne, z funkcją spania) i zdejmowane barierki

Meble Wróbel dla rodzeństwa

Jeśli twoje dzieci mają jeden, wspólny pokój, na pewno zależy ci na jak najrozsądniejszym zagospodarowaniu przestrzeni. Tutaj z pomocą przychodzi Meble Wróbel i proponuje łóżka piętrowe. To idealne rozwiązanie również w sytuacjach, gdy twoją pociechę odwiedzają rówieśnicy, a zabawa trwa tak długo, że nie warto już wracać do domu 🙂

Zaokrąglone krawędzie i zabudowane fronty łóżek gwarantują bezpieczeństwo obu smykom. Solidna konstrukcja sprawia, że dzieci mogą swobodnie poruszać się na powierzchni mebla. Łóżko z drewna sosnowego wytrzyma nawet 190 kg, więc maluchy mogą śmiało zabrać ze sobą ulubione zabawki w podróż do błogiego snu.