StyLoveKidsy

stylovekidsy-zdjęcie-glowne-do-prezentacji-750-500

Kilka słów o Stylovekidsy... czyli o nas...

Dla nas design i wygoda to postawa. Tworząc nasz sklep, dodaliśmy do tego olbrzymia matczyną miłość do dzieci i zrozumienie do wyzwania, jakimi czasem stają się zakupy z dzieckiem… I tak powstał sklep  StyloweKidsy, czyli miejsce, gdzie znajdziecie szeroki wybór modnych i stylowych ubrań dla dzieci w każdym wieku. Mamy dla Was odzież dla  małych dzieci i młodzieży, a także dodatki, takie jak czapeczki, skarpetki, kurtki i buty.

 

Jakie marki znajdziesz u nas

Nasze wybory zawsze kierowane są w stronę rodziców, którzy chcą, aby ich pociechy prezentowały się modnie i stylowo – to kolejne z wyzwań jakie postawiliśmy sobie w Stylovekidsy. W naszej ofercie znajdziesz ubrania od renomowanych i stylowych marek, takich jak: Bosso, Minikid, Emu Australia, Kukuki, Jabadabado… i wielu innych

 

Ale to nie wszsystko...

Kochamy piękne przedmioty i piękne zabawki. Dlatego poza ubraniami w naszym Stylovekidsy znajdziecie też całą gamę nietuzinkowych zabawek i dodatków do dziecięcego pokoju. Cieszy nas, kiedy możemy zaoferować Wam drewniane zabawki, koniki na biegunach, huśtawki, a nawet naklejki na ścianę. Chcemy, abyście odwiedzając nasz sklep, zapomnieli się na chwilę i poczuli magię dzieciństwa. Magię, która pozwoli Waszym dzieciom dorastać wśród pięknych i miłych przedmiotów.