Supermami

supermami-top

Kilka słów o nas

Nasza firma –  Supermami – jest liderem na polskim rynku producentów poduszek dla kobiet w ciąży. Nasz asortyment obejmuje modele w siedmiu kształtach: 7, C, J, I, U, które pozwalają na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Co znajdziesz w naszej ofercie?

W naszej ofercie znajdują się koszule porodowe oraz akcesoria tekstylne dla niemowląt i dzieci, takie jak rogale do karmienia, otulacze, okrycia kąpielowe, pieluchy, kojce/gniazda dla noworodków, ochraniacze do łóżeczka, kocyki, wkładki do nosidełka oraz motylki pod główkę. Każdy z tych produktów powstał na bazie naszych własnych doświadczeń jako rodziców trójki dzieci. Dzięki temu mogliśmy zaprojektować najwygodniejszą poduszkę oraz pozostałe akcesoria, które z pewnością zaspokoją potrzeby każdego klienta

Z czego powstają nasze produkty?

Nasze produkty wykonane są z najwyższej jakości certyfikowanej bawełny, a ich wypełnienie stanowi antyalergiczne włókno sylikonowe o certyfikacie jakości. Ponadto, w ramach ekskluzywnej linii bambusowej – bamboo, oferujemy produkty wykonane w 100% z włókna bambusowego, które dzięki swoim właściwościom hipoalergicznym, higroskopijnym, antybakteryjnym oraz wytrzymałości, wyróżniają się na tle innych materiałów.
Oferujemy szerokie wzornictwo produktów, które jest dopasowane do indywidualnych preferencji każdego klienta. Nasze produkty mają Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka oraz certyfikat OEKO-TEX Standard 100, co gwarantuje najwyższą jakość wykonania oraz bezpieczeństwo użytkowania. Nasza firma, SUPERMAMI, zawsze stawia na jakość i innowacyjność, aby zapewnić naszym klientom komfort i zadowolenie z naszych produktów.