Szafa wnękowa na miarę dużych potrzeb malucha

szafa wnękowa z drewnianymi frontami w białym pokoju
Dziecięce potrzeby znacząco różnią się od potrzeb dorosłych. Mając to na względzie długo wybierałam szafę do pokoju mojej pociechy.

Szukałam praktycznego rozwiązania, które będzie najbardziej optymalne i jednocześnie pozwoli zaoszczędzić miejsce w i tak niedużym pokoju. I tak trafiłam na firmę INDECO, która wyszła naprzeciw wszystkim moim oczekiwaniom. W swojej ofercie posiadają szafy wnękowe, które dzięki odpowiedniemu projektowi i wykonaniu posłużą wiele lat, a co najważniejsze – sprawdzą się dla kilkulatka, jak i nastolatka. Pomieszczą zabawki, ubrania i inne skarby dzieciaków. Bardzo spodobało mi się, że klient ma wpływ na projektowanie i szafa wnękowa robiona jest pod jego indywidualne potrzeby.

Dlaczego warto wybrać dla dziecka szafę wnękową od INDECO?

INDECO posiada rozbudowaną ofertę. Moje uznanie zdobył fakt, że jest liderem pośród wszystkich producentów a także dostawców w Polsce w kwestii nie tylko budowy szaf uzupełnionych drzwiami wnękowymi, ale i zabudowy wnęk. Dzięki szafom INDECO na wymiar można całkowicie zagospodarować przestrzeń oraz zabudować ją wedle potrzeb klienta. Zazwyczaj ich realizacje obejmują zabudowania od podłogi aż do sufitu, czyli po całej wysokości pokoju czy innego pomieszczenia. Szafy wnękowe pasują do tradycyjnych powierzchni oraz trudnych, gdzie występują np. skosy a montaż wygląda na niełatwy. To przede wszystkim świetne rozwiązanie w pokoju małego człowieka – dziecka oraz nastolatka. Głównie dlatego, że pozwalają zachować porządek, co w przypadku dzieciaków jest raczej trudne. Na dole szafy można umieścić sprzęt sportowy, czy kwadratowe pudełka na dziecięce skarby. 

Ukochane miejsce?

Możesz je mieć w swojej sypialni, dzięki frontom Indeco

Bardzo ważnym elementem w takiej szafie są drzwi. To front, który jest widoczny na pierwszym planie. Dzieci, jak i rodzice mają wpływ na projektowanie szafy! Co jest dla mnie czymś niesamowitym i nowym. Drzwi szafy mogą ozdobić pokój, gdyż możliwe jest umieszczenie na nich grafiki ulubionego bohatera bajek lub innej grafiki. 

Muszę także wspomnieć o drzwiach przesuwnych, które są niezastąpione w szafach pod zabudowę. I tu także klient bierze udział w projektowaniu, a nawet może zrobić to sam! Na stronie INDECO dostępny jest łatwy w obsłudze konfigurator do projektowania szaf wnękowych. Wystarczy, że: zmierzy, zamówi, zamontuje i otrzyma oryginalną, jedyną w swoim rodzaju szafę.

Szafa wnękowa – zalety

Wśród korzyści, jakie płyną z zamontowania szafy wnękowej koniecznie muszę wymienić:

  • atrakcyjną cenę, która nie jest stałą sumą, jaką płacą klienci, ale nie jest to kosztowna usługa. Ostateczna kwota zależy od indywidualnych wymagań klienta, choć i osoby z niedużym budżetem mogą liczyć na rozwiązanie od INDECO;
  • możliwość dopasowania szafy do wystroju wnętrz, dzięki czemu najbardziej wymagający odnajdą idealną dla siebie opcję. Wśród dzieci ogromną popularnością cieszą się drzwi z grafiką bohaterów bajek;
  • optymalnie wykorzystana przestrzeń pod konkretny wymiar każdej z wnęk. Podczas projektowania wystarczy ustalić ilość, wielkość oraz szerokość półek i szuflad dla dziecka oraz miejsce na drążki do ubrań.

Bohater z bajki

w pokoju Twojego dziecka dzięki Indeco

Po tym artykule zapraszam Cię do konfiguratora Indeco, żebyś sam/a przekonał/a jakie proste może być zaprojektowanie szafy. Kliknij TUTAJ i puść wodze fantazji. 🙂

Z mojego tekstu, który znajdziesz TUTAJ, dowiesz się jak udekorować pokój swojej pociechy, tak żeby był przytulny i wygodny.

napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Klocki konstrukcyjne Clics.pl – kreatywna zabawa w nowoczesnym wydaniu
Klocki konstrukcyjne jako edukacyjne zabawki? Ja znalazłam takie, które wspomogą ich rozwój...
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.