Targi Trends 4 Kids – już niebawem znów spotkamy się w Warszawie!

Targi Trends 4 Kids
Tym razem w niezwykle klimatycznych wnętrzach Elektrowni Powiśle.

Zapraszamy przyszłych rodziców, rodziców z dziećmi w wieku od 0 do 9 lat oraz wszystkich tych, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców.

16 października 2021, sobota
Godz. 10:00-21:00
Elektrownia Powiśle, ul. Dobra 42

Strefa zakupów

Strefa zakupów

Tutaj znajdziecie niebanalną odzież, buciki, zabawki, dekoracje do pokoików dziecięcych, książki oraz produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących – w większości od polskich marek. Wystawcy specjalnie na dzień targów przygotowują niespodzianki i atrakcyjne rabaty.

Strefa zabawy

Strefa zabawy

T tej przestrzeni dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych i rozwijających warsztatów. Nuda tego dnia jest u nas zabroniona! Najmłodsi Goście wezmą udział m.in. w warsztatach tworzenia drewnianych magnesów, tatuaży techniką airbrush, jesiennym eco-deco, zrobią pamiątkowe foty w kolorowej fotobudce.

Animatorzy zaangażują dzieci w rozwiązywanie zagadek i łamigłówek matematycznych, odkrywanie tajemnic piratów i o wiele więcej.

Strefa świadomego rodzica

Strefa świadomego rodzica

Dla rodziców i przyszłych rodziców przygotowaliśmy program prelekcji i warsztatów ze specjalistami różnych dziedzin, w jakich będzie można bezpłatnie wziąć udział w dniu targów. To świetna okazja do skorzystania z porad i konsultacji u ekspertów różnych dziedzin związanych z wychowaniem dziecka oraz prawidłowym dbaniem o jego zdrowie.

Więcej na:
trends4kids.pl
Trends 4 Kids Warszawa | Facebook

Tags from the story
,
Stworzone przez
Więcej od Sara Duszyńska
Kidsowy.pl
Antypoślizgowe skarpetki dla dzieci W kidsowy wiemy, że poczucie bezpieczeństwa jest jedną...
Czytaj więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *