TecTake

TecTake — zabawa w domu i w ogrodzie

Maluchy nie potrzebują wiele, by świetnie się bawić. Czasami wystarczy im kawałek tkaniny lub kamyk znaleziony na spacerze. To urocze, ale dość nietrwałe 😉 Prawdziwą sztuką jest znaleźć dla dziecka takie gadżety, które zajmą go na dłużej, a przy okazji spełnią funkcję edukacyjną. tectake stawia na zabawę, podczas której twoja pociecha nie tylko będzie miała niezłą frajdę, ale też nauczy się przebywać w otoczeniu rówieśników.

W sklepie internetowym czekają między innymi piaskownice z regulowanym dachem. To dość proste, ale bardzo solidne konstrukcje z uroczym, czerwonym daszkiem zakończonym markizą. Możesz postawić piaskownicę w ogrodzie, by maluch mógł wspólnie ze swoimi przyjaciółmi stawiać babki z piasku i dzielić się swoimi akcesoriami. Znajdziesz tutaj również ciekawe puzzle piankowe, namioty i tunele z piłeczkami czy drewnianą kuchnię.

Jedziemy na wycieczkę!

Jeśli wybierasz się na urlop i zabierasz ze sobą malucha, warto, abyś pomyślała o przydatnych akcesoriach. Łóżeczko turystyczne to idealne rozwiązanie. Są lekkie, a po złożeniu zajmują niewiele miejsca. tectake proponuje łóżka w różnych kolorach, z dodatkowymi akcesoriami. W niektórych zestawach znajdują się torby i maty do przewijania, które znacznie ułatwią ci transport rzeczy i pielęgnację malucha.

Zerknij też na śpiworek z termo-wypełnieniem o właściwościach wodoodpornych i wiatroszczelnych. To niezbędny towarzysz podczas każdej podróży, szczególnie wczesną wiosną czy jesienią. Zapewni dziecku komfort termiczny i bezpieczeństwo podczas podróży.

Pokoik dla mniejszych i większych szkrabów

Dzieci w różnych etapach życia potrzebują rozmaitych mebli i akcesoriów. Tym najmłodszym maluszkom tectake proponuje kojce z tkaniny siatkowej przepuszczającej powietrze. Kojec przyda ci się, gdy będziesz chciała posprzątać mieszkanie, ugotować obiad czy porozmawiać przez telefon z przyjaciółką. Smyk będzie bezpieczny i zajmie się sobą, jeśli dasz mu do zabawy ulubione pluszaki czy lalki.

Starsze dzieci ucieszą się z zestawu mebli. Stolik z krzesełkami będzie miejscem, do którego mogą zaprosić swoich przyjaciół. A gdy przyjdzie czas na naukę, usiądą przy komfortowym, regulowanym biurku. Z kolei wiosną i latem mogą bawić się koło domu i odsapnąć na ślicznej ławeczce. Ona też jest dostępna w sklepie internetowym tectake!