Tiny Chaos

Pokój dla dzieci w każdym wieku

Maluchy rosną jak na drożdżach. Szybko wyrastają z mebli, akcesoriów i dekoracji zdobiących wnętrze. Chcą przebywać w miejscu, które kojarzy im się z bezpieczeństwem, spokojem, ale jednocześnie będącym pomieszczeniem idealnym do zabawy. Dlatego, zamiast wyposażać pokój w typowo dziecięce elementy wyposażenia, postaw na nieco dojrzalszy design, który nie znudzi się smykom z biegiem lat.

Tutaj z pomocą przychodzi sklep internetowy Tiny Chaos założony przez Mariolę i Piotra – rodziców, którym zależało (i wciąż zależy!) na tym, by dzieci dorastały w przyjaznym otoczeniu składającym się z wysokiej jakości mebli i dodatków. Poznaj więc uniwersalne, ale niesztampowe produkty będące odpowiednie dla pociech w różnym wieku.

D jak design

Wystarczy choć przez chwilę pooglądać propozycje dostępne w sklepie internetowym Tiny Chaos, by dojrzeć, że właściciele marki inspirują się skandynawskim stylem. To ponadczasowy trend, który doskonale sprawdza się nie tylko w dziecięcych pokoikach, ale również w salonach i sypialniach rodziców. Wśród ciekawych dekoracji znajdują się między poduszki i dywany w ciekawych kształtach i przyjemnej kolorystyce.

Nie sposób przejść obojętnie również obok przepięknych łóżek i tekstyliów wspierających spokojny sen. Dla najmłodszych szkrabów Tiny Chaos ma nawet propozycję białej, drewnianej kołyski i bujaczka w formie dużego, miękkiego wieloryba. Wszystkie akcesoria trzeba oczywiście gdzieś pomieścić, a w sklepie internetowym nie brakuje półek, regałów, koszy czy szaf.

 

Poproś o pomoc eksperta

Nie masz pewności, jak urządzić pokój dla dziecka? Na stronie Tiny Chaos przeczytasz kilka słów od Magdaleny Miśkiewicz, która zajmuje się profesjonalnym projektowaniem wnętrz, również tych przeznaczonych dla maluchów i nastolatków. Dzięki pomocy projektantki dowiesz się, jakie meble i materiały spełnią oczekiwania twojej pociechy i sprawią, że w swoim pokoju poczuje się bezpiecznie i komfortowo.

Na podstawie rozmów i wymiany opinii zostanie przygotowany projekt wraz z wizualizacją pomieszczenia. Teraz wystarczy go zaakceptować i obserwować, jak dziecięcy pokój zmienia się w bezpieczną przystań pełną przestrzeni do wypoczynku, nauki i zabawy.