Tomi-Tomi

TOMI-TOMI - dla małych budowniczych

Klocki dla dzieci przybierają różne formy. Są tworzone z różnych materiałów, mają mniejsze i większe gabaryty, występują we wszystkich kolorach tęczy. Dzisiaj poznasz wersję piankową, którą szkraby kochają za przyjemną w dotyku powierzchnię i niezliczone możliwości konstrukcyjne. Piankowe klocki TOMI-TOMI nadają się zarówno do samodzielnej, jak i grupowej zabawy. Dzieci mogą z ich pomocą układać proste i skomplikowane budowle. Są odpowiednie dla mniejszych i większych brzdąców, chłopców i dziewczynek. Maluchy mają głowy pełne pomysłów, a dzięki tym zabawkom mogą dać upust swojej fantazji.

Nauka przez zabawę

To najlepszy sposób na zapewnienie dziecku możliwości prawidłowego rozwoju. Choć na pierwszy rzut oka piankowe klocki TOMI-TOMI mogą wydawać się jedynie kompanami do świetnej zabawy, to w rzeczywistości wspierają dziecięcy progres. Czego uczą? Mniejszym smykom pozwalają poznawać nowe struktury i kształty. Piankowe klocki zachęcają do nauki chwytania i trzymania klocków w rączkach. Dzięki nim maluchy poznają nowe kolory i łatwiej zapamiętują ich nazwy. Starsze dzieci uczą się przestrzennego planowania i uruchamiają duże pokłady kreatywności. Poznają też smak sukcesu i porażki. Kiedy zbudowana konstrukcja się zawali, otrzymają bodziec do ponownej próby. To lekcja cierpliwości i wytrwałości, która w przyszłości zaprocentuje.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

TOMI-TOMI proponuje piankowe klocki wykonane z wodoodpornego materiału. Są łatwe w utrzymaniu w czystości i nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Dzieci mogą się nimi bawić zarówno w swoim pokoiku, jak i na zewnątrz — w ogrodzie czy na tarasie. Klocki wykazują odporność na pleśń, korozję i mikroorganizmy. Są na tyle lekkie, że nawet jeśli któryś z nich postanowi spaść na nóżkę twojego dziecka, maluchowi nie stanie się żadna krzywda. Zabawki pomimo swojej delikatności są niezwykle trwałe. To więc wieloletnia inwestycja, która nie tylko zapewni smykowi długie godziny beztroskiej zabawy, ale też pomoże mu w prawidłowym, płynnym rozwoju. Odwiedź sklep internetowy TOMI-TOMI, by poznać wszystkie propozycje klocków.