Torba na kasztany… i nie tylko

torby
Torba na kasztany... i nie tylko

Jesień – raz deszcz, raz słonko, ale jedno jest pewne – będą kasztany! My już wybraliśmy się na spacer z naszymi testerami – Jankiem i Julką. Przedszkolaki zbierały kasztany, skakały i… czarowały niebo. Znaleziska trzeba jednakowoż gdzieś wpakować! A co będzie lepszego od torby na ramię? Wzięliśmy więc na spacer torby, które przysłała nam Kasia z ShellBag. Testerzy dowiedzieli się o nich dopiero na miejscu. Zobaczmy, jak im się spodobały.

Co masz w środku?

torby
Najpierw trzeba się dobrać „do wnętrza”

Janek i Julka otrzymali torby i pierwsze wyzwanie – otworzyć je i sprawdzić co jest w środku! Pierwsza to model Rain of umbrellas – ten trafił do Julki. Uszyty z wodoodpornej, a jednocześnie przyjemnej w dotyku codury. Śliczne parasolki, w kolorach, które rozjaśnią najbardziej deszczowy dzień. Janek z kolei otrzymał plecak z lwem Little lion, dla prawdziwego fana dzikich zwierzaków. Błękit i słoneczna grzywa króla zwierząt bardzo przypadły mu do gustu.

torby
torby
Julce trzeba trochę pomóc 😉

Obie torby mają regulowane paski i można je zamienić w plecaczki. My jednak zdecydowaliśmy się na pozostawienie ich w formie torebek, żeby łatwiej nam było pakować znaleziska z parku. Samo rozpakowanie okazało się wielkim wyzwaniem – na szczęście starszy brat Janek radzi sobie świetnie i oczywiście oferuje pomoc Julce. Gdy już pozbywamy się opakowań, pora… zajrzeć do środka.

torby
torby
A w środku…

Co znaleźliśmy? A psikus, bo nic, oprócz miejsca na kasztany! Tu pojawiło się nowe wyzwanie – nazbierać ich jak najwięcej!


Parasole, które rozjaśnią ponure dni?

Torebkę, którą zmienisz w plecach znajdziesz…


Utrzymać torbę przy sobie

torby
torby
Janek bardzo upodobał sobie testowanie torby i krzaczków

Nasi mali testerzy mają mnóstwo energii – gonią się wskakując w krzaki, wychodzą z nich po kryjomu. Bieg i radość nie mają końca. Ale cóż to? Na horyzoncie pojawiają się chmury, które mogą nam pokrzyżować plany. Zaczynamy więc tańczyć odganiając brzydką pogodę, podskakiwać i wirować i wiesz co? Zadziałało – możemy wrócić do naszych poszukiwań.

torby
torby
Nieśmiałe i mniej nieśmiałe harce

Podczas tych dzikich harców torby cały czas dzielnie się trzymają nie wypuszczając ze swoich objęć skarbów, które się w nich znajdują 😉 więc test na wytrzymałość w rękach rozbrykanych przedszkolaków zdany.


Uroczego lwa

twoje dziecko zabierze na wiele przygód


Podsumowanie

torby

Te torby bardzo przypadły do gustu naszym testerom. ShellBag zadbało – by zarówno jakościowo, jak i wizualnie cieszyły dzieci. Janek nawet już w trakcie testów pytał, czy może zabrać swoją na urodziny innego chłopca i pokazać kolegom. Julka z kolei znalazła świetną zasłonę na momenty zawstydzenia, a jednocześnie chętnie nią machała, zużywając swoje pokłady dziecięcej energii ;). Sam spacer był bardzo udany – kasztanów było wiele, dzięki torebkom mogliśmy je wszystkie zabrać do domu, a przedszkolne przygody będą teraz jeszcze weselsze. Przy okazji można też zabrać znaleziska następnego dnia do przedszkola i pochwalić się kolegom i koleżankom.

torby
torby

Jeśli spodobały ci się te torby, które można zamienić na plecaczki – zajrzyj na stronę ShellBag, TUTAJ znajdziesz pełen wybór różnych wzorów. Jeśli interesują cię te konkretne, to Little lion jest TU, a Rain od umbrellas TUTAJ.

A co zrobić, by nie zgubić plecaka na wycieczce? Oznaczyć go prawidłowo! Sprawdź nasz poprzedni artykuł: By nie zabrać cudzych rzeczy i nie zgubić własnych


Produkty dla dzieci to nasza pasja i radość – codziennie rozmawiamy o nich i jako rodzice dzielimy się informacjami. Jeżeli jesteś rodzicem i chciałbyś się czegoś dowiedzieć albo podzielić wiedzą i opiniami, dołącz do naszej grupy na Facebooku. Rozmowa to fajna sprawa ツ  
Wpokoiku.pl – grupa – rozmawiamy o produktach dla dzieci

Czekamy na ciebie ツ  


Tagi do wpisu
, ,
napisany przez
Więcej od Małgorzata Walter
W krainie dobrych wróżek – seria książek pełnych magii
Jeśli nie wierzysz w dobre wróżki - zapraszam cię do artykułu, w...
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.