Traktor dla dzieci – prezent, który spodoba się nie tylko małym chłopcom

traktor dla dzieci
W kolekcji pojazdów każdego małego chłopca nie może zabraknąć traktora. A jeśli on jeździ, świeci, gra i puszcza bańki mydlane? To dopiero będzie zabawa!

Pojazdy-zabawki kojarzyły mi się bardziej jako prezenty typowo dla chłopców. Jednak reakcje, jakie u testerek wywołał traktor dla dzieci ze sklepu Składzik, pokazały mi, że to prezent jak najbardziej uniwersalny. Gotowi na pierwszą jazdę naszego traktorka? To w drogę!

Czyj to będzie prezent?

Traktorek postanowiłam przetestować dla Was z trójką małych testerów – Jasiem, Pauliną i najmłodszą Antosią. Choć przyznaje, że na początku byłam pewna, że głównie Jaś będzie chciał wypróbować tę zabawkę. Ku mojemu zdziwieniu, gdy tylko maluchy zobaczyły, jaki prezent dla nich przygotowałam, równo zerwały się, by jak najszybciej odpakować traktorek.

                                                              Kto pierwszy dostanie się do traktorka?

Tankowanie i jazda próbna

Pierwszy do traktora dostaje się Jaś. To on jako fan motoryzacji i mały mechanik wlewa “paliwo bąbelkowe” do traktora. Za pomocą dołączonego lejka dokładnie odmierza ilość płynu i traktor niedługo może wyruszyć w pierwszą jazdę próbną  Wcześniej jeszcze trzeba włączyć światłą, melodię i… Brrrrrrrum! Wyruszamy na podbój salonu!

Traktor dla dzieci – jedzie i świeci

Gdy tylko “zatankowaliśmy” traktor i włączyliśmy go, od razu zaczął jeździć, grać i puszczać bańki mydlane. Żadna droga nie była mu straszna, nawet, gdy wjeżdżał w przeszkody – wycofywał i obierał nowy kurs. A dzieci biegały za nim, aby go dogonić – ta zabawa najbardziej spodobała się najmłodszej Antosi. Dziewczynka mogłaby biegać za nim cały dzień i jeszcze długo po naszej sesji zdjęciowej prosiła, aby od nowa włączać jej traktorek 🙂

Traktor z przyczepą

Ten prezent, który z pewnością ucieszy małe dzieci, kupisz…

Tym, co maluchy zainteresowało najbardziej w tej zabawce, to bańki mydlane. Dzieci w rytm grającej przez traktorek muzyki, tańczyły i próbowały złapać kolorowe bański. Urządziły nawet konkurs, komu uda się złapać ich najwięcej. W tej konkurencji bezapelacyjnie zwycięzcą okazał się Janek.

Komu uda się złapać najwięcej baniek mydlanych?

Podsumowanie

Gdy dowiedziałam się, że będę przygotowywać dla Was test traktora, myślałam, że z pewnością będę pisać o pomyśle na prezent wyłącznie dla chłopców. Jak się okazało, zabawka ze sklepu Składzik zrobiła furorę u wszystkich testerów. Przypadł do gustu nie tylko Jasiowi, ale także Paulinie i Tosi. To właśnie najmłodsza z rodzeństwa najdłużej nie mogła przestać biegać za traktorkiem i łapać małych baniek. Moim zdaniem taka zabawka świetnie sprawdzi się jako prezent świąteczny, zwłaszcza jeśli mamy więcej niż jedno dziecko.

W sklepie Składzik znajdziesz też zabawki, które pomagają w nauce! O wyjątkowej grze dla przedszkolaków pisałam w poprzednim artykule: Nauka angielskiego dla dzieci – poznaj nowe słówka.

Produkty dla dzieci to nasza pasja i radość – codziennie rozmawiamy o nich i jako rodzice dzielimy się informacjami. Jeżeli jesteś rodzicem i chciałbyś się czegoś dowiedzieć albo podzielić wiedzą i opiniami, dołącz do naszej grupy na Facebooku. Rozmowa to fajna sprawa ツ  
Wpokoiku.pl – grupa – rozmawiamy o produktach dla dzieci

Czekamy na ciebie ツ 

Tagi do wpisu
napisany przez
Więcej od Agnieszka Pastuszka
Jestem w ciąży! Co dalej? O tym jak przygotować się do porodu
Wszystkie moje znajome, które są już mamusiami wspominają, że moment, w którym...
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.