Uszyte Fanaberie

uszyte fanaberie głowna

Uszyte Fanaberie — pomoc od A do Z

Kompletowanie wyprawki to nie lada zadanie. Poza akcesoriami dla mamy i maleństwa takimi jak odzież czy kosmetyki trzeba się również zaopatrzyć w elementy wystroju dziecięcego pokoiku. Maluszek w swoich pierwszych dniach życia będzie potrzebował dużo bliskości i ciepła. Zapewnij mu je nie tylko często tuląc go i głaszcząc, ale też zapewniając miękkie, bezpieczne tekstylia. Uszyte fanaberie proponują gotowe zestawy w jednorodnym stylu.

W zależności od tego, jak wygląda twoja wizja pokoju smyka, bez problemu dobierzesz idealną wyprawę. Wśród rozwiązań w sklepie internetowym marki Uszyte Fanaberie, znajdują się między innymi komplety składające się z pościeli, ochraniacza, rożka, kocyka czy śpiworka. Wszystkie charakteryzują się przyjemnym wzornictwem i miłą dla oka kolorystyką.

Ostatni element układanki

Może masz już przygotowaną wyprawkę, ale… nie w całości? Jeśli poszukujesz pojedynczych części, jak kokony, rogale do karmienia czy kocyki, na stronie Uszytych Fanaberii przejrzysz dostępne propozycje. Niektóre z nich są dostępne od ręki, inne wymagają uszycia specjalnie dla twojego maleństwa. Takie rozwiązanie jest fajnym pomysłem na prezent, jeśli zaprzyjaźniona przyszła mama spodziewa się nowego członka rodziny.

Spacerując po wirtualnym sklepie, natrafisz na takie perełki, jak literki imienne, którymi możesz ozdobić pokój dziecka. Czekają również elementy pościeli i śliczne dodatki, tak organizery do łóżeczka, otulacze, ręczniki, a nawet wkładki do wózka. Tutaj odkryjesz akcesoria niezbędne w pierwszym okresie życia malucha.

Twój pomysł na łóżeczko marzeń

Wiesz, jak powinno wyglądać? Jeśli pod powiekami maluje ci się obraz konkretnych kolorów, wzorów i materiałów, to jesteś w idealnym miejscu. Uszyte Fanaberie stworzyły niepowtarzalny konfigurator, dzięki któremu sama ustalisz, jak finalnie ma wyglądać wyprawka. Do wyboru są tkaniny łączące 100% bawełny z materiałem velvet, minky lub wafelkiem. Wystarczy, że wpiszesz motywu i koloru dostępnych we wzorniku i… zadzieje się magia.

Uszyte Fanaberie stworzą wyprawę dokładnie według twoich preferencji. To od ciebie zależy, jakie elementy się w niej pojawią i jak będą wyglądać. Wybierz opcję kompletując tekstylia dla swojego brzdąca lub planując prezent za innego maluszka.