Wielorybki

Wyprawka to podstawa

Jeszcze przed narodzinami maleństwa należy pomyśleć o akcesoriach, dzięki którym bez stresu przywitasz nowego członka rodziny na świecie. W sklepie internetowym Wielorybki czeka obszerna zakładka z produktami do wyprawki. Wśród dostępnych produktów znajdują się między innymi urocze, pierwsze przytulanki dou dou, kocyki, otulacze, rożki i gniazda.

Wielorybki proponują jeszcze śliczne czapeczki, smoczki i zawieszki do nich, komfortowe butelki do karmienia, pieluszki, kosmetyki i akcesoria. W sklepie internetowym nie brakuje też prześcieradeł do gondoli i łóżeczka. Tutaj można kupić wysokiej jakości produkty, również dla siostry, przyjaciółki lub koleżanki, które spodziewają się dziecka.

Ach śpij, bo właśnie…

Niemowlęta potrzebują poczucia spokoju i bezpieczeństwa, więc warto zadbać o miękkie, przyjemne w dotyku tkaniny. Wielorybki zadbały o to, by znalazły się w asortymencie. Poza tekstyliami nie tylko dla maluszków, ale też trochę starszych brzdąców, na wirtualnych półkach sklepu można spotkać przyjazne maskotki w różnych kolorach i kształtach. Nie od dzisiaj wiadomo, że mięciutki przyjaciel potrafi towarzyszyć dziecku przez wiele lat jako powiernik tajemnic i pomocnik podczas zasypiania.

Warto zwrócić uwagę na materiały, z jakich produkowane są tekstylia dla smyków. Wielorybki stawiają na wysoką jakość, więc proponują wyłącznie produkty renomowanych marek dbających zarówno o design, jak i bezpieczeństwo małych użytkowników.

Mamo, nie zapominaj o swoich potrzebach

Twój komfort i dobre samopoczucie są szalenie ważne. Szczególnie w okresie ciąży i po porodzie będziesz odczuwać zmęczenie, więc przydadzą ci się akcesoria usprawniające opiekę nad dzieckiem. Wielorybki mają dla ciebie osłonki laktacyjne zapewniające wygodę. W sklepie internetowym jest też bogata oferta kosmetyków, abyś mogła zadbać o swoje ciało i pozwolić sobie na potrzebne chwile relaksu.

Zerknij też na szczotki, kamienie i rękawice do masażu. Używaj ich po kąpieli, by głęboko się odprężyć, gdy maluszek już słodko śpi otulony miękkimi tekstyliami w subtelnej kolorystyce.