Wkładka antypotowa AirCuddle niezbędne akcesorium

Mata antypotowa AirCuddle niezbędnym akcesorium dla twojego malucha - mata do fotelika samochodowego
Jako mama wiem, że najważniejszy dla dziecka podczas jazdy, czy to autem czy wózkiem, niezależnie od pory roku, jest przede wszystkim komfort i odpowiednia temperatura. Wilgotne włosy i mokre plecy powodują płacz i marudzenie.

Dlatego długo się nie zastanawiając, wraz z Kasią – mamą Wojtusia, postanowiłyśmy wypróbować wkładkę antypotową AirCuddle Cool Seat model All in One. Nasz wybór nie był przypadkowy, zachęciły nas właściwości tej wkładki. Jest uniwersalna i pasuje do fotelików oraz wózków spacerowych. To jedyna taka wkładka antypotowa na rynku. Świetna relacja ceny do wszechstronności użycia. Po włożeniu jej do naszych fotelików, a następnie spacerówki widziałyśmy tylko zadowolone miny naszych pociech, które utwierdziły nas w przekonaniu, że zakup takiej wkładki to świetny pomysł.

Czym jest wkładka antypotowa AirCuddle All In One – 3w1?

To nowoczesna wkładka zapewniająca komfortową podróż z dzieckiem. Dzięki specjalnej konstrukcji nieściśliwej siateczki Cool Seat 3D o strukturze plastra miodu, maluszki mają przez cały czas komfortowe warunki cieplne. Dzięki niej zarówno moja pociecha, jak i Wojtuś miały suche i włosy i plecy. Podoba mi się także fakt, że matę można dopasować do każdego modelu fotelika 0-13 kg i 9-18 kg oraz spacerówki. Jest to jedyna taka wszechstronna wkładka na rynku.  Rodzicom powinna przypaść do gustu także dlatego, że kupując jeden produkt otrzymuje się aż trzy zastosowania. Dłuższa podróż autem to naprawdę sama przyjemność, nawet przy bardzo wysokich temperaturach. Nasze szkraby wolne były od gromadzenia się wilgoci na tylnych częściach ich ciała, co niewątpliwie było zasługą – wkładki AirCuddle doskonale niwelującej gromadzenie się ciepła.

Ani Wojtuś ani mój szkrab nie zaprotestowały na widok dodatkowego akcesorium w ich fotelikach. Po zajęciu miejsca w aucie były bardzo zadowolone, następnie zajęły się swoimi zabawkami. Nie mogę pominąć faktu, że wkładka zabezpiecza fotelik od zabrudzeń. Ponadto bardzo łatwo ją zdjąć i wyprać, by dalej cieszyć się jej funkcjami. Każdy rodzic, który demontował i zakładał tapicerkę fotelika zapewne doceni fakt, że nie będzie musiał już tego robić zbyt często.

Wkładka antypotowa

idealna na letnie spacery

 

Mata antypotowa przyjacielem podczas podróży 

Model wkładki AirCuddle pasuje do fotelików w kategoriach wagowych:

  • 0-13 kg, 
  • 9-18 kg.

Ponadto niestraszna jest im jakakolwiek spacerówka, co zresztą same przetestowałyśmy. Wojtuś miał uśmiech od ucha do ucha, gdy znalazł się w swoim wózku wyposażonym w matę antypotową.

Moja pociecha na początku nie do końca była przekonana, ale wszystko zmieniło się w trakcie spaceru. Wiosenne promienie słoneczne dały się we znaki, ale mojemu dziecku wcale to nie przeszkadzało. Dzięki wkładce AirCuddle wreszcie nie było płaczu i marudzenia z powodu wilgotnych pleców. Miła atmosfera udzielała się wszystkim.

Dlaczego uważam, że wkładka antypotowa 3w1 to przyjaciel podczas podróży autem bądź przechadzki spacerówką? Ponieważ wyróżnia się wieloma zaletami. Najważniejsze to:

  • kształt, który umożliwia szerokie zastosowanie przynajmniej w dwóch równoległych urządzeniach,
  • jest dopasowana do różnej wysokości ustawienia pasów;
  • rozcięcie w kroku umożliwiające montaż wkładki bez względu nie położenie łącznika pasów w siedzisku;
  • bieżący przepływ powietrza, który niweluje pocenie się dziecka podczas podróży samochodem lub w spacerówce;
  • prosty i szybki montaż;
  • możliwość prania w pralce, a następnie szybkie jej schnięcie;
  • ochrona wózka bądź fotelika od zabrudzeń;
  • dostępność w 4 klasycznych kolorach, które ładnie się prezentują.

Idealna wkładka

na wakacyjne podróże

W ofercie wkładek AirCuddle są także modele dedykowane do poszczególnych grup fotelików. Jeśli komuś przeszkadza przekładanie wkładki między fotelikiem a spacerówką, to wówczas polecam wybór wkładki przeznaczonej konkretnie do fotelika 0-13 kg lub 9-18 kg albo 15-36 kg. Do spacerówki jest dedykowany osobny model. Każda z tych wkładek ma takie same wysokie parametry jakościowe i skutecznie rozprasza nagromadzone ciepłe powietrze spod ciała dziecka.

Zadowolenie na twarzach naszych dzieci jednoznacznie potwierdza, że wkładka antypotowa AirCuddle to niezbędny element każdej podróży. Warto się w nią zaopatrzyć, bo dziecko, którego plecy i włosy są suche nie narzeka, że jest mu za gorąco.

Nasze testy przebiegły pomyślnie i mata na pewno będzie towarzyszem naszych wycieczek wakacyjnych. Wkładkę antypotową AirCuddle Cool Seat All in One możesz znaleźć na oficjalnej stronie producenta TUTAJ i zapewnić swojemu dziecku komfort w trasie, czy też na spacerze. 

Mam także dla Was niespodziankę, bo w zaprzyjaźnionym sklepie Kids&Trips otrzymacie 5% rabatu na dowolną wkładkę antypotową podając kod „wpokoiku”.

Taką matę trzeba do czegoś włożyć, dlatego dobrze wybrać odpowiedni wózek dla naszej pociechy. TUTAJ opisałam świetną spacerówkę na każde warunki.

Tagi do wpisu
napisany przez
Więcej od Ewelina Kopeć
Huśtawka – najlepsza zabawa na świeżym powietrzu
Przebywanie na świeżym powietrzu jest ważne zarówno dla dorosłych, jak i dla...
Czytaj więcej
Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.