Woobiboo

Woobiboo — tablice manipulacyjne dla chłopców i dziewczynek

Czym są tablice manipulacyjne i dlaczego twoje dziecko powinno mieć swój egzemplarz? To nieoceniona pomoc wspierająca rozwój maluchów. Tablice Woobiboo zachwycają kształtami, kolorami i różnorodnością gadżetów zachęcających brzdące do zabawy. Tego typu zabawki sensoryczne pozwalają ćwiczyć koordynację ręka-oko, wzbudzają ciekawość świata, uczą związków przyczynowo-skutkowych.

Tablice manipulacyjne Woobiboo możesz personalizować dodając imię swojego dziecka. Odwiedź sklep internetowy, by poznać takie perełki, jak tablica w kształcie głowy jednorożca, dinozaura czy pojazdu. Przymocowane do nich przedmioty zajmą twojego smyka na dłużej. Maluch ucieszy się z możliwości wciskania przycisków, zabawy klamkami i dzwonkami, wiązania sznurówek czy obserwowania świecących diod.

Zabawa w duchu Montessori

Woobiboo doskonale wie, jak ważne jest podarowanie dziecku cennego czasu, podczas którego może swobodnie się rozwijać w przyjemny, relaksujący sposób. Tworzy tablice manipulacyjne i inne drewniane zabawki według zasad Marii Montessori, by działały na prawie wszystkie zmysły. W sklepie internetowym czekają między innymi atrakcyjne układanki uczące kształtów, kolorów, cyfr i literek.

Wszystkie są wykonane z certyfikowanych materiałów, abyś miała pewność, że twój brzdąc jest bezpieczny podczas zabawy. Wysokiej jakości drewno w połączeniu z atestowanymi, ekologicznymi farbami to znak rozpoznawczy wyrobów Woobiboo. W trosce o środowisko naturalne, marka wysyła swoje produkty w biodegradowalnych opakowaniach.

Dziecięcy pokoik jak ze snu

Do prawidłowego rozwoju maluchy potrzebują przyjaznego, bezpiecznego miejsca. Woobiboo pomaga jest stworzyć dzięki uroczym, bezpiecznym akcesoriom do pokojów dzieci. Zerknij na propozycje koszy Mojżesza, otulaczy, pościeli i dywaników. W sklepie internetowym czekają urocze akcesoria, dzięki którym urządzisz kącik dla swojej pociechy.

Woobiboo dba o wysoką jakość oferowanych produktów. Tablice manipulacyjne, zabawki i elementy wyposażenia zostały starannie wykonane z troską o najdrobniejszy szczegół. Dzięki temu twoje dziecko może się bawić, odpoczywać i uczyć w optymalnych warunkach wspierających jego rozwój. Odwiedź sklep internetowy marki już dzisiaj.