Przygotowaliśmy dla Ciebie naprawdę dobrą

OfertĘ 3-miesięcznej współpracy.

Zapraszamy do udziału w kwartalnej kampanii, na którą składają się multimedialne produkty premium. W ramach współpracy otrzymacie Państwo od nas obecność w trzech wydaniach magazynu wPokoiku.pl, rozbudowaną prezentację na stronie www.wpokoiku.pl oraz banner produktowy w wybranym dziale

Reklama w 3
magazynach:

Jak piękna jest jesień — We wrześniu pomożemy dzieciom i rodzicom przygotować się na nadchodzącą jesień. Podpowiemy, które produkty warto kupić w tym okresie, by uatrakcyjnić pożegnanie lata.

Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo — październik poświęcamy dobremu samopoczuciu mamy i maluszka. Pomożemy rodzicom wybrać zdrowe i bezpieczne produkty na każdą okazję, nie zapominając o świetnej zabawie.

Zima tuż, tuż — listopad to czas, w którym rodzice przygotowują swoje maluchy na mroźny okres. Wskażemy ciekawe produkty i usługi, dzięki którym zima nie będzie straszna. No i… zaczniemy wypatrywać świątecznych prezentów!

Indywidualna
prezentacja
na stronie

Indywidualną prezentację na stronie www.wpokoiku.pl przygotujemy na podstawie nadesłanych materiałów lub strony internetowej. Kładziemy ogromny nacisk na wysoką jakość treści, więc jej redakcję oddajemy w ręce naszych doświadczonych copywriterów. 
Prezentacja jest pisana w oparciu o wiedzę z zakresu SEO, z zachowaniem standardów, takich jak: odpowiednia ilość i umiejscowienie fraz kluczowych, czy optymalna objętość tekstu. Znając zasady dotyczące pozycjonowania, jesteśmy w stanie doprowadzić na stronę z prezentacją osoby poszukujące konkretnych produktów w wyszukiwarce Google.

Poza treścią merytoryczną przykładamy szczególną uwagę do grafik. Odpowiednie skalowanie i ich nazewnictwo to kolejny krok do osiągnięcia jak najwyższych pozycji w wyszukiwaniu fraz. Zwracamy uwagę również na ich estetykę, by zachęcić odbiorcę do zapoznania się z ofertą. Layout prezentacji stworzyliśmy w taki sposób, by czytelnik mógł sprawnie przejść na stronę lub przejrzeć dostępne profile w social mediach. Całość jest przyjemna w przeglądaniu zarówno na ekranie komputera, jak i w urządzeniach mobilnych.

Moduł
premium

Nowoczesny moduł premium z prezentacją konkretnych produktów to kolejny sposób na dotarcie z ofertą do naszych odbiorców. Moduł przygotowany przez nasz dział graficzny składa się z głównego banneru podlinkowanego pod stronę główną oraz sekcji produktowej. Pokazujemy wybrane elementy z asortymentu, by pokazać odbiorcy różnorodność wyboru.
Obecność na bannerze premium w wybranym dziale gwarantuje wzięcie udziału w specjalnej kampanii promocyjnej. Przygotujemy płatnie promowany post na Facebooku, który wygeneruje ruch na stronie z konkretnym działem. Każdy, kto kliknie link, zostanie przekierowany do działu rozpoczynającego się bannerem. Nasze doświadczenie w kampaniach organizowanych w social mediach pozwala nam przyciągać na daną stronę nowych użytkowników. Jednocześnie, promocję kierujemy również do osób odwiedzających wPokoiku.pl, by przedstawić im nowe propozycje dla dzieci i rodziców.

Specjalnie przygotowane

Korzyści
& dodatki

Zobacz, jakie korzyści przyniesie Ci współpraca w ramach tego projektu.

Dotarcie
Gwarantujemy przynajmniej 35000 odsłon strony z magazynem z Twoją reklamą
Copywriting
Prezentacja na wPokoiku.pl zredagowana przez profesjonalnego copywritera, z bezpośrednim linkiem do Twojej strony
dedykowany projekt
Projekty reklam przygotowane przez grafika doświadczonego w branży parentingowej, z możliwością przygotowania nowych projektów do każdego wydania magazynu, by pasowały do głównego motywu katalogu .
układ płatności
Przejrzysty, nieobciążający układ płatności zakładający 3 terminy cyklicznych wpłat
Dodatkowe opcje
Dostęp do dodatkowych opcji promocji na indywidualnych warunkach przewidzianych dla naszych Partnerów
Gratisy
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Previous
Next

Masz pytania

FAQs

Jeżeli masz wątpliwości lub pytania, zawsze możesz do nas zadzwonić.
Aby oszczedzić twój czas przygotowaliśmy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Każdy z magazynów z Waszą reklamą będzie miał swoją dedykowaną podstronę, opublikowaną na www.wpokoiku.pl. Dzięki temu czytelnicy będą mogli sprawnie poruszać się między wydaniami w zależności od tego, jakich rozwiązań oczekują. Planowana kampania promocyjna przyciągnie do magazynów 35000 odbiorców

Promocja magazynu odbędzie się wielotorowo, z wykorzystaniem wszystkich naszych platform multimedialnych:

  • codzienna promocja postu sponsorowanego na Facebooku przez 3 miesiące; z targetowaniem behawioralnym oraz geotargetowaniem,
  • newsletter “wPokoikowiec” wysyłany cyklicznie do kilku tysięcy subskrybentów,
  • promocja wśród odbiorców newslettera z kolorowankami dla dzieci,
  • udostępnienie informacji o magazynie na Instagramie
  • cover photo (zdjęcie w tle) na Facebooku podlinkowane pod stronę z magazynem,
  • post na Facebooku przypięty na górze strony

Podczas wyświetlania modułu jednocześnie możecie Państwo pokazać 3 produkty. Oczywiście jest możliwość ich zmiany w trakcie kampanii.

Moduł Premium umieszczamy na wybrany przez Państwa miesiąc.

Tak. Przedłużenie banneru o kolejny miesiąc to koszt 500 zł netto. Warunkiem koniecznym jest dostępne miejsce na kolejny miesiąc.

W trakcie kwartalnej kampanii spodziewamy się przynajmniej 35000 odwiedzin stron z magazynami. Promocja zakłada między innymi posty sponsorowane na Facebooku oraz wysyłkę newsletterów do naszych odbiorców.

Tak. Koszt tej powierzchni ustalany jest indywidualnie.

Indywidualna prezentacja na stronie będzie umieszczona na okres 3 miesięcy.

Tworzeniem i redakcją tekstu zajmują się wyspecjalizowani copywryterzy. Przygotują indywidulany (spełniający stardardy SEO) tekst, który nie bedzie „kanibnalizował” tekstów umieszczonych na Państwa stronie.

Odwiedzalność jest różna w zależności od sezonu i aktualnego zapotrzebowania rodziców na konkretne produkty. W ciągu miesiąca na stronę doprowadzamy kilkadziesiąt tysięcy odbiorców.
Aby osiągnąć ten wynik, co miesiąc inwestujemy w płatne reklamy na Facebooku,  Google Adds oraz pracujemy nad linkowaniem i pozycjonowaniem w wyszukiwarkach.

Dla 15 pierwszych Partnerów mamy coś więcej!

Dodatki

Pierwszych 15 firm zdecydowanych na współpracę w danym miesiącu otrzyma od nas rabat na usługę lub dodatkową formę promocji.
Przygotowaliśmy do wyboru:

Cena

Rabat 10%

Skorzystaj z tego dodatku i obniż całość zakupu o 10%.

Widoczność

Moduł premium

Skorzystaj z tego dodatku i umieść na okres miesiaca swój banner na stronie 

Czas

Miesiąc gratis

Przedłóż swoją obecność w module Premium o jeden miesiąć.

Powierzchnia

A4=A3

Zwiększ powierzchnię reklamową w dowolnym wydaniu do A3.

dotarcie

Wpokoikowiec

 Jeszcze większej ilości odbiorców z newsletterem „wpokoikowiec”

Twój pomysł

Zaproponuj nam

Jeżeli masz jakiś pomysł na własny bonus… zadzwoń do nas 🙂

Zobacz nasze prace

Galeria

Zobaczcie galerię zdjęć, wykonanych podczas tworzenia artykułów dla naszych partnerów