Zabawki z duszą

Zabawki z duszą — w duchu Montessori

Zbalansowany rozwój dziecka jest tym, na co zwracasz uwagę podczas jego codziennych aktywności? Zatem nie mogłaś lepiej trafić. Przepiękne, drewniane zabawki czekające w sklepie internetowym Zabawki z duszą pozwolą twojemu maluchowi nie tylko świetnie się bawić, ale również prawidłowo rozwijać. Misją firmy jest podarowanie dzieciom takich produktów, które nauczą je koncentrowania się na konkretnych czynnościach przy jednoczesnej wspaniałej zabawie. Metoda stworzona przez włoską lekarkę Marię Montessori ma zwolenników wśród profesjonalistów z branży parentingowej na całym świecie. Sprawdzone systemy budowania rozwoju dziecka są skuteczne i nastawione na jego bezpieczeństwo oraz przyjemne spędzanie czasu. To dlatego firma Zabawki z duszą postawiła na jakościowe zabawki utrzymane w tym nurcie.

Zabawki z duszą - co czeka w sklepie internetowym?

Znajdzie się tutaj coś dla mniejszych i większych dzieci obojga płci. Naszą uwagę zwróciły na przykład kolorowe ludziki, które jako pomoc edukacyjna uczą maluchy między innymi małej motoryki, spostrzegawczości, czy koordynacji oko — ręka. Mali towarzysze z drewna pomagają też zapamiętać nazwy kolorów i liczyć wszystkie elementy znajdujące się w zestawie. Napisaliśmy o nim w artykule „Pomoc edukacyjna — kolorowe ludziki”. Świetną zabawę gwarantują też przeróżne układanki czy zestawy do majsterkowania. W związku z tym, że wszystkie propozycje od Zabawek z duszą mają walory edukacyjne, możesz śmiało przejrzeć je ze swoim dzieckiem. Wspólnie obejrzyjcie zachęcające do zabawy zdjęcia, a ty zwróć uwagę na szczegółowe opisy produktów. Wybierzcie na początek coś, co wprowadzi was oboje w świat metody Montessori i pozwoli na beztroską zabawę z dydaktycznym, sprytnie ukrytym tłem.

Bezpieczeństwo ponad wszystko!

Zabawki z duszą umiejętnie łączą tę szalenie ważną cechę zabawek z pięknym, minimalistycznym designem. Właścicielka firmy, pani Aneta, zwraca uwagę na to, by wszystkie zabawki wychodzące z jej sklepu były wykonane z certyfikowanych, bezpiecznych materiałów. Każda z farb, jaka została użyta do pomalowania dziecięcych akcesoriów jest wolna od szkodliwych składników. Strona internetowa, na której dokonasz zakupu, jest intuicyjna i prosta w obsłudze. Polecamy założenie na niej swojego indywidualnego konta — ono pozwoli ci śledzić swoje zamówienie oraz przypomnieć sobie o wcześniejszych realizacjach. Poznaj bliżej Zabawki z duszą i przypominaj sobie o nich za każdym razem, gdy trafi się okazja do podarowania maluchowi wartościowego prezentu.