Zokky

top-zokky

Kim jesteśmy

Zokky to marka wspierana przez zespół doświadczonych i pełnych pasji specjalistów, którzy są twórcami firmy Coletto, od lat znaną na rynku produktów dla dzieci. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, naszej wiedzy i kompetencjom, dążymy do zaspokojenia potrzeb i oczekiwań nowoczesnych rodziców.

Nasz priorytet:

Wózek dziecięcy to niezwykle ważny przedmiot dla malucha w pierwszych latach jego życia. Spełnia on rolę wygodnego łóżeczka i bezpiecznego schronienia podczas spacerów, umożliwiając jednocześnie dziecku odkrywanie świata. Właśnie dlatego wybór odpowiedniego modelu stanowi dla większości młodych rodziców duże wyzwanie, wymagające poświęcenia czasu i uwagi. Naszym priorytetem jest stworzenie wózków, które będą doskonale spełniać swoją funkcję oraz towarzyszyć Wam i Waszemu dziecku przez kolejne lata.

Jesteśmy Eco

Jesteśmy świadomi, że odpowiedzialność za przyszłość naszej planety spoczywa na każdym z nas. W naszej firmie stosujemy rozwiązania, które pomagają ograniczyć ilość odpadów i wspierają ochronę środowiska naturalnego. Jako firma propagujemy i zachęcamy również naszych pracowników do podejmowania inicjatyw ekologicznych, ponieważ każda duża zmiana zaczyna się od jednego człowieka.

Nasze produkty pakowane są w kartony, które dobieramy tak, aby odpowiadały ich zawartości i uniknąć marnowania tektury. Ponadto niewykorzystane lub uszkodzone kartony są wykorzystywane ponownie – pakujemy w nie reklamacje, części zapasowe oraz służą nam jako miejsce przechowywania elementów do wózków, fotelików oraz tapicerki. .