ZuZuland

IMG_0513_Easy-Resize.com

ZuZuland - skarbiec radosnych kolorów

Marka stworzona przez doświadczonego psychologa, który do dziecięcego świata pragnie wprowadzić energetyczną moc kolorów. W sklepie internetowym ZuZuland czekają więc akcesoria zachwycające soczystymi odcieniami zwracającymi uwagę maluchów. Misją marki jest zapoznanie dzieci z baśniowym, magicznym wzornictwem dającym poczucie bezpieczeństwa, obcowania z przyjemnymi, pięknymi przedmiotami i… wyjątkowości. Projekty nadruków na tekstyliach są stworzone tak, by przyciągały wzrok i inspirowały do sennych podróży po świecie zwierząt, kolorów i bajecznych postaci. Rozwijanie wyobraźni to jeden z celów ZuZuland, który jest świadomie realizowany i nieustannie rozszerzany poprzez wprowadzanie nowych kolekcji.

ZuZuland- co czeka w sklepie internetowym?

Dwie kategorie — jedna z nich otwiera przed tobą świat zapewniający dziecku spokojny sen. Druga — proponuje wspólne wyjście na spacer. Pierwsza możliwość pełna jest miękkich, uroczych tekstyliów skupiających uwagę malucha bogatym, kolorowym wzornictwem. Znajdziesz tutaj rożki, kokony, kocyki letnie oraz z wypełnieniem i baśniową pościel. W ofercie nie brakuje też ochraniaczy do łóżeczka, śpiworków do spania, poduszek i komfortowych rogali. Z kolei spacerowa kategoria zaprasza w krótkie i długie podróże. Podczas ich odbywania przydadzą się zapewne śpiworki zimowe czy otulacze do fotelika samochodowego. Obejrzyj też wkładki do wózka i ochraniacze na pasy. Nie zapomnij zajrzeć do działu „PROMOCJE”, którego zawartość pozytywnie cię zaskoczy.

Postaw na bezpieczeństwo malucha

Zagwarantują je właśnie propozycje od ZuZuland Wszystkie stworzone przez nich akcesoria są bezpieczne dla wrażliwej skóry dziecka. Tkaniny wykorzystanie do produkcji tekstyliów posiadają niezbędne certyfikaty, w tym OEKO-TEX 100 w klasie I. To gwarancja spełnienia wyjątkowo restrykcyjnych wymagań stawianych produktom dla dzieci. Ważną informacją jest fakt, że firma szyje swoje tekstylia w Polsce, metodą handmade. Oznacza to, że każdy z produktów jest jedyny w swoim rodzaju, stworzony pracą ludzkich rąk i okraszony dużą dawką miłości. Poznaj je wszystkie i zakochaj się w każdej z uroczych propozycji.